Máte posledních pár dní na to, abyste si zakoupili kvalitní stavební materiál od předních výrobců za neopakovatelnou cenu. Tato akce se nebude již opakovat, proto neváhejte, a pokud stavíte či rekonstruujete dům nebo byt, jednejte. Časově nenáročnou registrací získáte skvělý SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně“, díky kterému získáte slevu ve výši až 45% na zdicí a stavební materiál, pálenou střešní krytinu, komínový systém, okna a dveře. A to se vyplatí…

(Komerční prezentace)

Silná čtveřice

Nejzkušenější a současně nejoblíbenější výrobci stavebních materiálů Wienerberger cihlářský průmysl a.s., TONDACH Česká republika s.r.o. a Schiedel, s.r.o. a Window Holding a.s. se dohodli na spolupráci. A vydělat na tom můžete i vy! Pro všechny stavitele a investory je tu možnost pořídit stavební materiál za luxusní ceny, a to se slevou ve výši až 45%. Ale pozor, tato akce je omezena jen do konce dubna. Zaregistrujte se a získejte poukaz Stavte výhodně, který vám zaručí hladký průběh stavby či rekonstrukce domu a výraznou úsporu.

Obdržíte nejkvalitnější stavební materiál na českém trhu, odborné poradenství, bezplatnou kalkulaci, pomoc zákaznického servisu a při každém jednání nadstandardní přístup.

Výhodnější  to už nebude!

Nevěříte, že bez ústupků v podobě financí nebo kvality se dá jen stěží na vaší stavbě nebo rekonstrukci ušetřit? Chyba! Nyní (a již jen pár posledních dní) je to opravdu možné… Akční poukaz „Stavte výhodně“ totiž nabízí úžasnou a současně i garantovanou slevu ve výši:

  • Až 45% na zdicí a stavební materiál Porotherm a Terca od společnosti Wienerberger cihlářský průmysl a.s.
  • Až 45% na pálenou střešní krytinu od společnosti TONDACH Česká republika s.r.o.
  • Až 30% na komínové systémy od společnosti Schiedel, s.r.o.
  • 5.000Kč na okna a dveře značky VEKRA od společnosti Window Holding a.s.

Zaručujeme vám, že s tímto materiálem a profesionály vaše stavby nebo rekonstrukce dopadne na jedničku. A navíc se speciálně připraveným slevovým poukazem „Stavte výhodně“ za nižší rozpočet, než jste plánovali.

Všechno dobré jednou končí…

Nejzkušenější a současně nejoblíbenější výrobci stavebních materiálů Wienerberger cihlářský průmysl a.s., TONDACH Česká republika s.r.o. a Schiedel, s.r.o. a Window Holding a.s. se dohodli na spolupráci v akci Stavte výhodně!Spojení výrobců a s tím související poukaz je časově omezen, a to pouze do konce měsíce dubna! Proto nevyčkávejte a jednejte! Co máte udělat?

  • Zaregistrujte se zde
  • Poukaz s unikátním kódem vám bude elektronicky zaslán. Dobře jej uchovejte!
  • Vyčkejte na kontakt operátora/ky, který vám pomůže uplatnit všechny výhody.
  • Objednejte materiál až s 45% slevou.

Více informací získáte na www.stavtevyhodne.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem