Slunečné dny na začátku podzimu nabízí poslední možnost pro opravu a výměnu střešní krytiny. Výběr střechy ovlivňuje jak estetický vzhled domu, tak jeho fungování. Ideální volbou pro širokou škálu typů objektů, tvarů střechy, klimatických podmínek i pro specifické estetické požadavky majitelů je krytina KM BETA od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků. Tradičně v tomto období navíc výrobce nabízí různé typy tašek za zvýhodněnou cenu.

(Komerční prezentace)

Střešní tašky KM BETA se vyrábí z přírodních a ryze českých materiálů, vyznačují se velkou odolností vůči nepříznivým venkovním podmínkám a jsou použitelné i pro šikmé střechy se sklonem již od dvanácti stupňů. To z nich společně s širokým výběrem barevných variant a povrchových úprav právem dělá nejoblíbenější krytinu na trhu, která směle konkuruje i globálním firmám.

Ideální volbou pro širokou škálu typů objektů, tvarů střechy, klimatických podmínek i pro specifické estetické požadavky majitelů je krytina KM BETA od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků.

Velkou oblibu u zákazníků si vedle tradičních typů střešních tašek KMB BETA a KMB HODONKA získal také nejnovější přírůstek do portfolia společnosti – plochá betonová taška KMB ROTA. Stejně jako další produkty KM BETA je nová taška vyráběna osvědčenými technologiemi a dosahuje prvotřídní kvality, která je zárukou její dlouhé životnosti.

„Taška KMB ROTA je určena pro krytí šikmých střech se sklonem od 15 do 90° a její použití není omezeno nadmořskou výškou. Vyznačuje se hladkým povrchem a nová speciální úprava jí pomáhá lépe odolávat povětrnostním vlivům. Taška se vyrábí jen v černé barvě v lesklém provedení - Briliant. Díky svému tvaru se hodí pro moderní stavby s hladkou jednoduchou linií,“ popisuje obchodní ředitel KM BETA Jiří Foltýn.

Ideální volbou pro širokou škálu typů objektů, tvarů střechy, klimatických podmínek i pro specifické estetické požadavky majitelů je krytina KM BETA od největšího českého výrobce betonové krytiny, vápenopískových a pálených zdicích prvků.

Kromě krytiny zahrnuje střešní systém KM BETA více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Jako jediný výrobce v ČR nabízí betonové střešní doplňky. Oproti dosud používaným plastovým variantám mají totiž spoustu předností, především podstatně delší životnost. Zatímco životnost betonových doplňků činí až sto let, životnost plastových doplňků je jen přibližně třetinová.

Více na www.kmbeta.cz

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem