Kousek od Prahy, v oblíbené rezidenční oblasti, se rodí nový rodinný dům, který je v mnoha ohledech průkopníkem. Náš redakční tým je při tom a bedlivě sleduje všechny stavební fáze. Přinášíme popis stavby domu budoucnosti e4 krok za krokem.

Fáze 63: Montáž kuchyňské linky a spotřebičů

Dům je předpřipraven na moderní technologie budoucnosti, parametry vyhovují již dnes kritériím, která budou platné v budoucnu (zdroj: Wienerberger)Montáž kuchyňské linky a spotřebičů byla poslední tečkou před předáním domu. I v tomto případě šlo o zajímavý a netradičností oplývající počin v rámci vybavení domu. Kuchyň uchvátí svou velikostí – prostorem se nešetřilo. Sestává ze dvou částí – ostrůvku a klasické linky. Zajímavostí v obou případech je, že pracovní plocha je tvořena skutečným žulovým kamenem s exotickým názvem Taj Mahal. Unikátní jsou kamenické spoje u dvou desek pracovní plochy – jsou natolik dokonalé, že i cvičené oko kuchynáře spoj nepozná. Nezbývá tedy než rodině Vlčkových popřát, ať jim chutná v jejich novém domově.

Dodejme, že ekologie, energetika, i ekonomika počítá už v konceptu se s nejmodernějšími postupy v těchto oblastech. Dům je předpřipraven na moderní technologie budoucnosti, parametry vyhovují již dnes kritériím, která budou platné v budoucnu, zohledňuje i velmi přísná pravidla na spotřebu vody.

Text: Stojan Černodrinski s využitím podkladů firmy Wienerberger

logo MessengerPoslat Messengerem