Mít alespoň tak o pár metrů v ložnici navíc! A kdybychom si tak nemuseli dávat pozor, abychom při otevírání dveří do jiných dveří nenarazili! Kdybychom tak mohli dát do dětského pokoje komodu navíc… S posuvnými dveřmi do stavebního pouzdra to všechno nemusí být jen sen!

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Interiérové dveře, které se při svém otevření zasunou do stavebního pouzdra, mají jednu nespornou výhodu – někdy ani nevíme, že je máme! A i přesto, že by se toto za jiných okolností a u jiných věcí mohlo zdát jako nevýhoda, u dveří v moderní domácnosti je to takřka vždy plus! Dveře, o kterých nevíte, nepřekáží, designově neruší, „neuzemňují“ interiér těžkopádným vzhledem. S posuvnými dveřmi, které se zasouvají do pouzdra, získáte tedy jak cenný prostor, tak i svobodu.

Otočné dveře zabírají místo, které nám posuvné dveře dávají

Zatímco otočné dveře zabírají místo, posuvné dveře nám ho dávají volně k využití. Malé místnosti, nízká světelnost, mrtvý prostor – to jsou hesla, s nimiž se ve spojitosti s otočnými dveřmi setkáváme. Ano, jedná se sice o tradiční řešení k oddělení místností, ale v tomto případě neplatí, že vše staré je také dobré. V době, kdy si většina z nás nemůže dovolit prvorepublikovou vilu s vysokými stropy a prostornými místnostmi, v nichž by se dalo tancovat, jsou otočné dveře často na obtíž. Pravdou je, že dveřní křídlo pro své otevření potřebuje tzv. mrtvý prostor, tedy místo, na kterém nic nestojí, ale musí zůstat prázdné, aby se dveře daly otevřít.

Díky stavebnímu pouzdru snadno docílíte moderního efektu propojených místností

Naopak všichni, co se nebáli změny, a vsadili na posuvné dveře, se shodují v tom, že se jejich prostor nezvětšil pouze reálně, ale i opticky. Otvor pro stavební pouzdro může být mnohonásobně širší než pro dveře otočné. Snadno tak lze docílit efektu propojených místností, k němuž směřují současné interiérové trendy. Zároveň lze ale toto velkorysé „okno“ mezi pokoji kdykoliv „zatáhnout“.

Mít alespoň tak o pár metrů v ložnici navíc! A kdybychom si tak nemuseli dávat pozor, abychom při otevírání dveří do jiných dveří nenarazili! Kdybychom tak mohli dát do dětského pokoje komodu navíc… S posuvnými dveřmi do stavebního pouzdra to všechno nemusí být jen sen! (Zdroj: MAND CZ)

Stavební pouzdro může sloužit jako běžná stěna

Stavební pouzdra Eclisse mají řešení pro každou situaci. Potřebujete u dveří zavěsit nábytek? Umístit kabeláž pro elektrické vedení? Není problém. Zatímco do jiných stavebních pouzder nelze vrtat, stavební pouzdra Eclisse fungují jako zcela normální stěna. Nemluvě o tom, že posuvné dveře, které lze zasouvat do pouzdra, mohou být i designovou lahůdkou. Vyšperkovat se dají i dveřním kováním. Estetická stránka interiéru vám není lhostejná? Tak to pro vás máme něco skutečně speciálního. Bezobložkové stavební pouzdro Eclisse SYNTESIS LINE dokonale respektuje čisté linie, dokonale splymou se stěnou a efekt neviditelných dveří je tak dokonalý.

Stavební pouzdra Eclisse z naší nabídky nabízí neotřelé řešení, které vyřeší každý problém vašeho interiéru. Proč ulpívat ve starých kolejích a na tradičních konceptech, když můžeme jít cestou pokroku a rafinovaných řešeních? Posuvné dveře do pouzdra jsou vždy sázkou na jistotu.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem