Ploché střechy a střešní terasy vznikají na domech kolem Václavského náměstí v Praze i v centrech dalších měst. Patří mezi krásné části domů. Nadchnou romantiky svou vzdušností a prostorem i realitní makléře a developery růstem prodejní ceny bytu.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Chytré řešení vstupu na terasu a pohodlné střešní dveře jsou častým požadavkem klientů.

Koncepce celoprosklených střešních dveří Solara umožní projít střechou po příjemném schodišti, které zároveň prostor plně prosvětlí. Délky střešních dveří jsou 2,8 a 3,4 m. Jsou navrženy tak, aby umožnily příjemný sklon schodiště s dostatečnou podchozí výškou. Šířka 800 mm splňuje požadavek na komfortní průchod. Součástí návrhu společnosti Solara je i doporučený tvar schodišťového ramene včetně ostění.

Střešní dveře v Mnichově, zakázkový malý rozměr (Zdroj: Solara)

Design střešních dveří Solara pro rok 2018

Pracovali jsme dále na designu střešních dveří. Výsledkem jsou celopřesahové sklo, které kryje klempířské prvky a působí cool, mnoho dílčích pohledových vylepšení, nové cenově dostupné elektroovládání pro výklopné střešní dveře a také doporučené řešení montáže s usazením do konstrukce ploché či šikmé střechy, ve variantě betonového stropu i dřevěné stropní konstrukce – to zase těší stavitele,“ uvádí Jakub Formánek ze společnosti Solara.

Tepelněizolační zpracování a elektromotory

Střecha je tepelně nejvíce namáhaným místem domu v zimních i letních výkyvech. Tepelněizolační zpracování střešních dveří musí být v nejlepší kvalitě: trojsklo, zdvojené těsnění mezi rámem a křídlem, velmi teplý sendvič rámu střešních dveří a příprava na přímé napojení tepelné izolace střechy i přímé napojení například fóliové PVC krytiny.

Posuvné střešní dveře Solara nabízí manuální i elektromotorické ovládání. Výklopné střešní dveře Solara jsou vždy elektromotorické. Součástí dodávky pro zcela neviditelnou i pro pohledovou variantu elektrootvíračů může být sestava dešťového a bezpečnostního senzoru a záložního zdroje. Řídicí jednotka je připravena k napojení na domácí inteligenci a ovládací aplikace.

Instalace střešních dveří Solara před položením dřevěné terasy na novém pražském hostelu pro studenty (Zdroj: Solara)

Fotogalerie referencí a poradenství k výrobku

Chcete-li si užít střešní terasu či její stavbou zvýšit prodejní cenu bytu, navštivte fotogalerie referencí na Solara.cz/reference.

Využijte poradenství ke střešním dveřím: obchod@solara.cz / 602 176 036 – třeba o možnostech fungujícího napojení plochy pochozí terasy a jejího správného odvodnění.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem