Dvě betonové tašky TERRAN za vteřinu se vyrobí v každém ze tří výrobních závodů tohoto tradičního výrobce betonových střešních krytin. Rychlost výroby není samoúčelná - v portfoliu střešních tašek TERRAN najdete až pět typů střešní krytiny s vlnitým nebo plochým profilem, na výběr máte dva typy povrchových úprav a pestrou paletu 21 odstínů: od tradiční cihlově až po černou, a navíc různé možností povrchové úpravy.

(Komerční prezentace)

Povrchová úprava COLORSYSTEM zabezpečuje trvalou stálost barev a lesk tašek. Barvy a tóny střešní krytiny jsou hlubší a živější - bez ohledu na základní barvu tašek. Dlouhotrvající ochrana barev současně zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření. Povrchovou úpravou nejvyšší kvality je EVO - díky této technologii mají tašky TERRAN výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Taška s povrchovou úpravou EVO nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk.

Synus zaujme svým elegantním a jedinečným vlnitým profilem, který připomíná sinusoidu, a svou nízkou hmotností představuje ideální řešení při rekonstrukcích starších domů. Díky svému tvaru je však zajímavou volbou i v případě novostaveb. Dostupná je v šesti barevných provedeních – Hnědá a Červená v základní povrchové úpravě a čtyři barevné provedení mají povrchovou úpravou EVO - Korall (cihlově červená), Merlot (višňově červená), Mocca (hnědá) a Carbon (černá).

Barevné varianty střešních tašek Synus Evo (Terran.cz)

Řeka Dunaj představuje specifický symbol střední Evropy a u produktové linie Danubia symbolizuje přirozenou harmonii. Klasický produkt se svými měkkými liniemi ideálně zapadá do české přírody a krajiny. S povrchovou úpravou COLORSYSTEM si můžete vybrat hned z pěti barev – Cihlově červené, Višňově červené, Tmavě hnědé, Antracitové a Černé, u povrchové úpravy EVO jsou na výběr čtyři odstíny - Korall, Merlot, Mocca a Carbon.

Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří. Dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek zapůjčí vašemu domu tvůrčí a originální vzhled. Pokládku této betonové střešní tašky doporučujeme realizovat z několika palet současně. Tím dosáhnete jedinečného „míchaného“ vizuálního efektu. Střešní taška je dostupná v provedení COLORSYSTEM v barvě Antická červená, Venezia, Ferrara a Modena.

Barevné varianty střešních tašek Coppo (Terran.cz)

Rundo je skutečný stavební skvost. Během vývoje této bobrovky jsme chtěli vytvořit snadno použitelnou a estetickou tašku. Prostřednictvím střešní krytiny Rundo jsme stvořili tašku s náladou tradice, ale plně dle požadavků současné doby. V sortimentu je sedm odstínů - Cihlově červená, Višňově červená, Antická červená (COLORSYSTEM), Korall, Merlot, Mocca a Carbon (EVO).

Pátá řada - Zenit - představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy. Zenit spojuje prvky orientu, ale i chladnou eleganci severských zemí. Dostupný je v barvách Antická červená (COLORSYSTEM) a Carbon, Grafit, Onyx, Granit a Břidlice (EVO).

Stovky tisíc spokojených zákazníků si tyto tašky vybrali i díky vynikající úrovni služeb a doplňkových výrobků pro vytvoření kompletního střešního systému. Ceny jsou dostupné, zajímavé jsou i bezplatné služby a nabídka nezálohovaných palet – nemusíte je vracet a bez navýšení ceny si je můžete ponechat. Oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie. Navíc dostanete na betonové výrobky TERRAN 50 letou záruku, která je na českém trhu mezi výrobci betonových střešních krytin zcela ojedinělá.

Další informace o betonové střešní krytině TERRAN najdete na www.terran.cz.

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem