Úzké pohledové šířky profilů a integrované funkce zapůsobily pozitivně na mezinárodní odbornou porotu prestižní soutěže iF Design Award 2019, která ocenila hned tři produkty Schüco: Posuvné systémy Schüco ASE 60/80 s mechatronickým kováním TipTronic, panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD a panoramatický design tepelněizolačních oken Schüco AWS 75 PD.SI.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt: 

Posuvné systémy Schüco ASE 60/80 s kováním TipTronic nastavují nové standardy

iF Design Award 2019 – logo (Zdroj: Schüco)Hliníkové posuvné systémy Schüco ASE (Aluminium Sliding Element, stavební hloubka 60 a 80 mm) s kováním TipTronic pro automatické ovládání nastavují nové standardy pro mechatronické posuvné systémy. Systém nabízí širokou škálu možností otevírání a komfortního ovládání v závislosti na požadavcích na estetiku a design, křídla mohou být posuvná nebo posuvná se zdvihem.

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt: Schüco posuvný systém ASE 80 (Zdroj: Schüco CZ)

Systém Schüco ASE 80 pro terasy či zimní zahrady s osazovacím rámem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi umožňuje realizaci prosklených ploch s výškou až 3,5 metrů a do hmotnosti křídla až 350 kg. Úzké pohledové šířky profilů s puristickým designem poskytují maximální transparentnost. O velmi snadný a bezpečný pohyb křídel se starají technologie Schüco SmartStop a Schüco SmartClose. Technologie Schüco SmartStop měkce, ale efektivně dobrzďuje pohyblivé křídlo posuvných dveří se zdvihem a následným zatažením do osazovacího rámu zvyšuje jejich bezpečnost. Schüco SmartStop lze alternativně použít u posuvných systémů se zdvihem, kde je vyžadována větší úroveň bezpečnosti.

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt: 

Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD s nulovým prahem

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt: Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD s nulovým prahem (Zdroj: Schüco)

iF Design Award 2019 – logo (Zdroj: Schüco)Posuvný systém Schüco ASE 67 ve variantě Panorama Design dovoluje plně integrovat okenní profil do stěn budovy pro opravdu maximální výhledy. Křídla mohou mít rozměry až 3,2 x 3 metry s hmotností do 400 kg, pohodlí umocňují nulové prahy.

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:

Panoramatický okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI v čistém designu lícujících profilů

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt: Panoramatický okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI v čistém designu lícujících profilů (Zdroj: Schüco)

iF Design Award 2019 – logo (Zdroj: Schüco)Panoramatický systém tepelněizolačních hliníkových oken Schüco AWS 75 PD.SI (základní stavební hloubka 75 mm, Panorama Design, Super Insulated) vytváří impozantní okenní plochy, štíhlé profilové šířky umožňují maximální výhledy a světelnost. Na luxusním  vzhledu se podílejí plošně lícující profily ve spojení s elegantní spárou, uchycení kliky bez rozety a designové kliky. Okenní systém AWS 75 PD.SI může být integrován i do sloupko příčkových fasád jako vložená nebo i pásová okna.

Více na Schueco.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem