Vstup na střešní terasu z pohodlí domova, komfortní cestu k záhonům, úlům (městské včelaření) či relaxační zóně získají zákazníci, kteří se rozhodnou pro koupi střešních dveří od společnosti Solara. Ta působí na trhu již od roku 1989 a přístupovými cestami k využití střešních prostorů se zabývá po celou dobu své působnosti.

Střešní prostory jsou podle architektů, stavebníků i developerů samostatnou disciplínou plnou příjemných emocí a výhledů. Zvolením varianty střešních dveří se zvýší nejen komfort ale i hodnota nemovitosti. Vizuálně otevřít místnost, dostat uživatele domů či bytů do volného prostoru kolem, je pro ně výzvou.

„Mám takové prostory rád, cítím se tam dobře. Proto je pro mě vývoj a výroba prosklených střešních výstupů koníčkem. V žertu říkám, že takto zpřístupněná místa nadchnou romantiky i developery. Jedni si to užijí a druzí mají atraktivní prvek do projektu,“ vyznal se za vedení firmy Solara Michal Viktora.

Zdroj: Solara

Záměrem společnosti je proto nabídnout majitelům domů komfortní vstup na trávník, rozkvetlou zahradu či dokonce malý zenový park, tedy do míst odpočinku, která mohou vzniknout na střeše. A to navíc ve vysoké technické a tepelné úrovni. Solara nabízí řadu typových rozměrů ale i zakázkovou výrobu s přihlédnutím na splnění všech technických parametrů. Pro ovládání střešních dveří je možné zvolit jak manuální (u posuvné varianty), tak elektrické u obou variant (výklopné i posuvné).

Zákazník má také možnost si vybrat z tepelně odrazivých skel pro řešení horké letní sezony (okování vnitřní strany vnější tabule skla tedy zcela bez možnosti opotřebení či mechanického poškození). V nabídce má firma Solara dvě úrovně: velmi dobrý standard s označením 70/40, který odrazí cca 65 % tepelného záření a top provedení s označením 50/25. které odráží až 75 % tepelného záření.

Vysoký tepelný standard  je základ, který dále rozvíjíme možnostmi ventilace, podrobným výběrem zasklení a stíněním. Vše je možné také napojit na systém domácí inteligence,“ vylíčil Michal Viktora. 

Zdroj: Solara

O tom, že se u střešních dveří firmy Solara snoubí vysoký standard s moderním designem, vypovídají reference architektů, developerů i zákazníků. „Nepřestávám se divit, jak se společnost skvěle vyvíjí. Přináší neustále nové možnosti, a to je zejména v dnešní době obdivuhodné,“ vyjádřila například architektka Věra Konečná.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem