Společnost Rigips, výrobce moderního stavebního systému, nabízí odborné i laické veřejnosti nejpropracovanější internetový obchod specializovaný na prodej sádrokartonu a příslušenství. Nyní ke každým osmi zakoupeným sádrokartonovým deskám s technologií Activ´Air získáte 5 kg tmelu Rifino Top za 1 Kč. Akce platí až do konce února.

e-shopu společnosti Rigips se zorientujete velmi snadno a rychle. Přehledná horní lišta v sobě zahrnuje několik sekcí, od kalkulátoru přes prodejce až po kontaktní údaje.

V sekci Kalkulátor si vyberete kategorii, pro kterou chcete spotřebu sádrokartonových desek spočítat (příčky, předstěny, podlahy, podhledy, podkroví, omítky). Po zadání celkové výměry prostoru a typu konstrukce obdržíte výpočet spotřeby sádrokartonových desek, profilů, tmelů a dalšího příslušenství včetně cenové kalkulace. Aplikace Kalkulátor funguje i na tabletech a chytrých telefonech.

Celou objednávku pak můžete obratem zaslat do stavebnin, které jsou zároveň i partnerem e-shopu, a budete jen čekat na termín vyzvednutí materiálu.

Paleta Activ Air - Stavební deska

Technologie Activ´Air je moderní a unikátní řešení pro zkvalitnění ovzduší v interiérech. Díky speciální složce Activ´Air obsažené v sádrokartonových deskách Rigips je neutralizován formaldehyd, který se nachází všude kolem nás (v kobercích, v nábytku, v cigaretovém kouři atd). Formaldehyd může způsobovat nepříjemné zdravotní potíže, například bolesti hlavy či oslabení imunity. Technologie Activ´Air formaldehyd neutralizuje na dobu minimálně padesát let. 

Více informací najdete na e-shopu Rigips.

(Komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem