Rolety a screenové clony Minirol je možné instalovat i dodatečně, široký sortiment to samozřejmě dovoluje. Přesto je nejvhodnější dobou pro řešení stínění interiéru buď fáze projektu, nebo hrubá stavba objektu. Architektonicky čistý a ničím nerušený vzhled fasády za to určitě stojí.

(Komerční prezentace)

oletové systémy jsou vynikajícím nástrojem k dosažení energetických úspor a platí to jak v zimě při vytápění, tak i v létě v době naplno běžících klimatizací. Je také prokázáno, že tyto systémy jsou výrazným pomocným prvkem v ochraně příslušné nemovitosti před nezvanými hosty. V letních horkých dnech pomohou předokenní rolety Minirol chránit před přílišnou intenzitou slunečního svitu, navíc spolehlivě ochrání okna a okenní rámy před silným větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy. Rolety jsou pochopitelně také významným dekoračním prvkem obydlí.

Ideální je rozhodnout se pro rolety již ve fázi hrubé stavby

Předokenní rolety FASADE Minirol nejsou – na rozdíl od jiných typů předokenních rolet – umístěny ve viditelném krycím boxu, ale navíjejí se do zaomítacího boxu, který je skrytý pod fasádou, a dokonale tak s ní splývá. Tyto předokenní rolety jsou vhodné zejména pro montáž před dokončením omítek u novostaveb, ale lze je dobře využít také u rozsáhlejších rekonstrukcí nebo při zateplování domu. Krycí box je odizolovaný a umístěný nad okenním otvorem. Lze jej také umístit do speciálního typu překladu (s prostorem pro instalaci boxu) nebo do zateplovacího systému s dostatečnou hloubkou pro ukrytí boxu. Napojení boxu na fasádu umožňuje tzv. „nos“, což je profil z extrudovaného hliníku s předsunutou lištou na spodní straně boxu a polyesterovou deskou po celé výšce boxu a slouží k nanesení tepelné izolace a zatáhnutí omítky.

Screenové rolety mohou být také plně integrovány do fasády

Odstínit teplo, propustit světlo – i to jsou unikátní vlastnosti screenových rolet. Textilní tkanina, která je hlavní funkční součástí screenů Minirol, dokáže pohltit a odrazit velkou část sluneční energie, a díky tomu zabránit nežádoucímu ohřívání interiéru. Screeny lze umístit na venkovní straně okna, díky tomu odrazí sluneční paprsky ještě před jejich dopadem na vlastní povrch okna. Na rozdíl od venkovních žaluzií nebrání proudění světla do interiéru a ani v zataženém funkčním stavu kompletně nezatemní místnost. Jejich předností je také skutečnost, že nedisponují žádnými masivními konstrukčními prvky a celý systém může být plně integrován do fasády, takže nijak nenaruší její vzhled.

Minirol nabízí montáž svých produktů jak ve fázi novostavby, tak i dodatečnou montáž nebo montáž s oknem. Zeptejte se specialistů firmy na vaše možnosti – více informací, technické poradenství a kontakty najdete na Minirol.cz.

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem