Firma W a Weinzettl, s.r.o. se již 25 let specializuje na prodej a montáž interiérových dveří a je výhradním dovozcem dveří prestižní německé značky PRÜM pro Českou a Slovenskou republiku s rozsáhlou prodejní sítí. Novinkou v letošním roce, kterou společnost představí i na Mezinárodním stavebním veletrhu v Praze - Letňanech v hale 2 (stánek 2A06) budou dveře PRÜM v novém povrchu CPL laminát 3D – Touch dub Altholz a Bílá 9016 a nová modelová řada bíle lakovaných dveří Royal 4D.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Společnost W a Weinzettl, s.r.o.  je výhradním dovozcem dveří německé značky PRÜM. Své sídlo a sklady má v Soběslavi a díky rozsáhlé síti PRÜM partnerů a několika vlastním vzorkovnám (v Praze, Brně, Ostravě, Táboře a Bratislavě) pokrývá celé území České a východní části Slovenské republiky.

Proč by si měl zákazník vybrat právě dveře PRÜM?

Dveře PRÜM - vyrobeno v NěmeckuKvalita Made in Germany v sobě snoubí krásné provedení dveří, které ocení i nároční klienti s citem pro design, precizní zpracování, kvalitní materiály, dlouhou životnost a spolehlivost za rozumnou cenu. Všechny modely dveří PRÜM jsou vyráběny s pověstnou německou kvalitou z prvotřídních materiálů a s důrazem na každý detail. Pevná a stabilní konstrukce dveří a zárubní společně s pečlivě vybraným certifikovaným materiálem zaručuje dlouhou životnost. Použitím ekologických výrobních postupů a materiálů je zaručena zdravotní nezávadnost dveří PRÜM. Výrobky PRÜM jsou PEFC, FSC a LGA certifikované. Kvalifikovaní PRÜM Partneři Vám zajistí kompletní servis od odborného poradenství, zpracování cenové nabídky, zaměření stavby, montáže až po záruční i pozáruční servis.

Novinky v letošním roce

V roce 2018 německý výrobce PRÜM představil plno inspirujících, stylových a moderních novinek. První z nich jsou dveře v povrchu CPL laminát 3D - Touch dub Altholz v novém povrchu, který věrně napodobuje dřevěnou strukturu. Dveře jsou dostupné i v bezfalcovém, posuvném nebo dvoukřídlém provedení. Jejich elegantně - rustikální design se hodí pro jedinečný styl bydlení.

Modelová řada Royal 4D

Dveře PRÜM Royal 4D

Novinkou je i modelová řada Royal 4D. Tato řada dveří s ozdobnou V-drážkou a oblou hranou na dveřním křídle vycházející z modelové řady Royal 2D vnese punc elegance do každého interiéru.

Dále také bude představena nová verze odstínu povrchu CPL laminát - Bílá 9016, který byl uveden na trh začátkem loňského roku. Jedná se o lakovanou verzi odstínu - Lak Bílá exclusiv 9016, který je dostupný pro modelové řady Standard, Royal 4D a Modena.

Prodejní místa

V rámci Partnerských vzorkoven, můžete vidět sortiment interiérových dveří PRÜM. Sortiment doplňuje ucelená nabídka kování značek TWIN a M&T pro všechny typy interiérů od bytu, domu až po namáhané interiéry v kancelářských, veřejných a průmyslových provozech.

Do Prahy na veletrh se vstupenkou ZDARMA

Přijďte za námi na největší a nejnavštěvovanější stavebních veletrh For Arch v PVA v Letňanech v termínu od 18. do 22. září 2018. Uvidíte jak tradiční a léty prověřené modely dveří PRÜM, tak i novinky, které Vás jistě zaujmou. V případě Vašeho zájmu o vstupenku ZDARMA prosím pište do pondělí 17.9. 2018 do 12h na marketing@prum.cz. Pospěšte si, počet volných vstupenek je omezen 😊

Více informací o dveřích PRÜM najdete na www.prum.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem