S vypuknutím léta se násobí vaše i naše aktivita na zahradách i domech. Někteří pracují na menších výzvách, které jim přinášejí příjemně odměřené dávky radosti. Jiní se naopak pustili do projektů náročných, úchvatných a grandiózních. Dnes se můžete inspirovat třemi z nich. Soutěž o nejlepší realizovaný projekt čtenářů pořádá časopis Rodinný dům a hlavní cenou je vířivka PureSpa DeLuxe HWS 800s unikátní kombinací masáže s bublinkovou terapií, kterou dodala společnost Mountfield. Zapojit se ještě můžete i vy!

Pan Jaroslav Kvasnička z Nového Bydžova rekonstruuje a přebudovává: plánuje zbourat tři místnosti směrem do ulice, přistavět garáž, zploštit střechu a zateplit fasádu. Mimo jiné. „Po rekonstrukci bude objekt obsahovat kuchyň, čtyři pokoje a příslušenství,“ doplňuje.

VÁŠ PROJEKT ROKU 2016: Po rekonstrukci bude objekt obsahovat kuchyň, čtyři pokoje a příslušenství, shrnuje pan Kvasnička.

Paní Zuzana Prokopová nám zaslala dvě fotografie stavu rekonstruovaného domu před. „Koupili jsme domeček z první republiky a ten jsme se rozhodli zachránit. Zvenku i zevnitř jdeme tzv. na cihly a bůh nám pomáhej, abychom to stihli do konce září a mohli vám zaslat hotová díla.“ Na stav po jsme rozhodně velmi zvědaví!

VÁŠ PROJEKT ROKU 2016: Koupili jsme domeček z první republiky a ten jsme se rozhodli zachránit. Zvenku i zevnitř jdeme tzv. na cihly a bůh nám pomáhej, abychom to stihli do konce září a mohli vám zaslat hotová díla, říká paní Zuzana Prokopová.

VÁŠ PROJEKT ROKU 2016: Pan Petr Trochta se pustil do rekonstrukce, respektive obnovy staršího vesnického domu, který utrpěl socialistickými úpravami směrem k uniformitě a šedosti, a snaží se mu vrátit původního vesnického ducha.Také pan Petr Trochta se pustil do rekonstrukce, respektive obnovy staršího vesnického domu, který utrpěl socialistickými úpravami směrem k uniformitě a šedosti, a snaží se mu vrátit původního vesnického ducha: „Zatím máme naštukováno a čeká nás penetrace a samotná hra s barvou. Výsledek určitě pošlu. Snad se nám to povede a něco hezkého po nás zůstane.“

Těmto třem účastníkům soutěže VÁŠ PROJEKT ROKU 2016 i vám všem, kteří se snažíte tvořit či budovat něco hezkého a užitečného, držíme všechny palce!

Připomínáme, že přihlášky do soutěže spolu s dokumentací hotového díla můžete do redakce zasílat až do 30. září na adresu rd@bmczech.cz

Vaše redakce

logo MessengerPoslat Messengerem