Vila představuje již po tisíciletí ideální způsob bydlení. Její podoba se mění, atraktivita zůstává. Společnost REFLECTA Development právě dokončuje IV. etapu výstavby rezidenčního projektu Vily Chuchle na Praze 5. Nabízí moderní životní styl na rozhraní mezi městem a přírodou, v příjemném prostředí v dosahu všech výhod civilizace.

Velká Chuchle, tradiční letovisko se známým dostihovým závodištěm, nabízí unikátní příležitost k bydlení v zeleni a zároveň s občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením do centra města jak vlakem, tak po silnici autem či autobusem.Velká Chuchle, tradiční letovisko se známým dostihovým závodištěm, nabízí unikátní příležitost k bydlení v zeleni a zároveň s občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením do centra města jak vlakem, tak po silnici autem či autobusem. V místě nechybí obchody, restaurace, škola, školka ani pošta, jde však o klidnou lokalitu vhodnou pro bydlení s dětmi – vede tudy řada cyklostezek a turistických tras, kromě dostihového areálu se v blízkosti nachází i golfové hřiště.

Projekt Vily Chuchle, realizovaný na svahu přímo nad areálem závodiště, zhodnocuje veškeré možnosti, které tato lokalita nabízí. Leží stranou hlavních průjezdných komunikací, je koncipován jako bydlení v zahradách v klidové zóně s důrazem na dostatek prostoru, soukromí a krásné výhledy na břeh Vltavy a Chuchelský háj. Jeho kvalita spočívá nejen v nadstandardním architektonickém a technickém řešení jednotlivých staveb, ale také v uceleném urbanistickém konceptu. Každý dům je vybaven terasou a obklopen velkou zahradou, stavby jsou situovány a orientovány tak, aby se obyvatelé navzájem nerušili. Travnaté pozemky jsou osázeny minimálně jedním vzrostlým stromem a od veřejné komunikace odděleny výsadbou listnatých keřů, případně zídkami.

Projekt Vily Chuchle, realizovaný na svahu přímo nad areálem závodiště, zhodnocuje veškeré možnosti, které tato lokalita nabízí.Autory návrhu jsou architekti z renomovaného ateliéru A 69 – architekti, který má bohaté zkušenosti s rezidenčními projekty a získal řadu ocenění v architektonických soutěžích, např. cenu Grand Prix architektů 2010. Projekt Vily Chuchle získal cenu odborné poroty za 2. místo v soutěži realitní projekt roku 2011, vyhlášené pro nejlepší české developery.

Přijďte si vybrat

IV. etapa obsahuje 14 vil o velikosti od 190 do 345 m2 užitkové plochy (od 5 + k.k. až po dvougenerační 7 + k.k. a 1 + k.k.). Vybere si každý zájemce, jak manželé s dětmi, tak velká rodina, která musí řešit potřebu vícegeneračního bydlení či domácí kanceláře. Moderní domy s plochými střechami a prosklenými plochami obsahují velký společný obývací prostor propojený s terasou a zahradou a oddělenou ložnicovou zónu. Na každou z parcel (mají velikost cca od 800 do 1 700 metrů čtverečných) je navržen konkrétní dům, takže všichni zájemci získávají předem jasnou představu, jak bude jejich budoucí životní prostor vypadat.

Autory návrhu jsou architekti z renomovaného ateliéru A 69 – architekti, který má bohaté zkušenosti s rezidenčními projekty a získal řadu ocenění v architektonických soutěžích.Nehrozí nepříjemné překvapení, co „vyroste“ v sousedství a na co se budete nuceni po zbytek života dívat. V současné době se dokončuje prvních 7 nasmlouvaných domů včetně příjezdové komunikace, veřejného osvětlení, terénních úprav a zeleně. V nabídce jsou také parcely s již vydaným stavebním povolením na konkrétní vilu.

O přednostech bydlení v Chuchli se můžete přesvědčit přímo na místě. Zveme vás na prohlídku plně vybavené vzorové vily, návštěvu si můžete objednat na tel. 725 775 717.

Kontakt

REFLECTA Development, a. s.
Vinohradská 1233/22, Praha 2
tel.: 725 775 717
fax: 222 523 031
e-mail: vilychuchle@reflecta.cz
www.vilychuchle.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem