Pokud uvažujete o nové vinylové podlaze, nechte se inspirovat francouzskou značkou  Gerflor. Řada vinylových dílců Creation nabízí nejen širokou škálu dekorů, ale také jejich různou kombinaci využití a způsobu pokládky.

(Komerční prezentace)

Trendem v oblasti vinylových podlah jsou v poslední době ty, které lze položit bez lepení, tzn. zámkové provedení. Zámkové vinylové dílce stačí zacvaknout a máte hotovo!  Zde Gerflor nabízí dvě různé kvality provedení, ze kterých si vyberete dle vašich potřeb. Pokud renovujete podlahu ve vašem bytě či domě a kladete důraz na vzhled a především perfektní odolnost podlahy, vybírejte z dekorů Gerflor Creation 55 Clic

Gerflor Creation 30 dekor 0265 Morris

Tato velmi oblíbená kolekce s tloušťkou 5 mm a nášlapnou vrstvou 0,55 mm obsahuje pestrou paletu dekorů se zkosenými hranami. Jedinečný zámkový systém vyvinutý a patentovaný společností Gerflor umožňuje velmi rychlou montáž. Velkou devizou tohoto produktu je jednoduchá výměna lamely dílce v přímo v ploše (v případě poškození), bez nutnosti stěhovat nábytek a složitě rozkládat celou podlahu v místnosti. Tuto podlahu lze použít i do silně zatěžovaných bytových i komerčních prostor.

Ekonomickou verzí je potom provedení Creation 30 Lock, optimální pro využití ve všech bytových prostorách. Vybírat opět můžete ze spousty dekorů.

Gerflor Creation 30 dekor 0347 BallerinaIdeální volbou pro váš domov jsou také luxusní lepené vinylové dílce Gerflor Creation 30 se zárukou 12 let. Kolekce je navržena především pro využití v domácnostech a mírně zatěžovaných komerčních prostorech. Francouzský design je okouzlující. V kombinaci s praktickými vlastnostmi vinylu, jako jsou např. komfort při chůzi, snadná údržba a voděodolnost, jsou podlahy Creation 30 skvělou volbou.

Creation 30 nabízí 40 exkluzivních dekorů především v perfektních imitacích dřeva, ale i kamene s přiznanou 4V spárou zvýrazňující celkový vzhled podlah. Klasifikace užitné třídy 23/31 předurčuje tuto ekologicky šetrnou podlahovinu pro použití do sféry rezidenčního bydlení, ale dá se samozřejmě instalovat i do prostorů s mírnou komerční zátěží. Díky UV-tvrzené PUR+ povrchové úpravě se všechny vinylové podlahy z kolekce Gerflor Creation 30 snadno čistí. Pokud je podlaha instalovaná v bytových prostorách, dostanete na ni navíc záruku 12 let.

Gerflor Creation 55 dekor 0447 AmadorLuxusní vinylové dílce Gerflor Creation 55 nabízí technologicky vyspělé a designově dokonalé řešení pro bytové i komerční prostory, které ocení i náročný uživatel.

Tuhá konstrukce podlahy o celkové tloušťce 2,5 mm zajišťuje vinylu maximální odolnost - podlaha Creation 55 má užitnou třídu 33/42 a snese bez problémů velmi vysokou zátěž nejen v bytových, ale i v komerčních prostorách.

Přijměte naše pozvání na stránky francouzské značky Gerflor (www.gerflor.cz).  V sekci Řešení pro Váš domov najdete inspiraci, produkty, videa, dekory, formy pokládky a řadu dalších informací, které z vás udělají opravdového fanouška vinylových podlah.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem