Gerflor, který nabízí vynikající PVC role s textilní podložkou s unikátní patentovanou technologií Gerflor Fibre Technology (GFT) přinášející zvukový, tepelný i senzorický komfort, má nyní další eso v rukávu, a to v oblasti, která je v posledních letech jednoznačně „trendy“ – ve vinylových dílcích. Tímto esem a opravdovou vlajkovou lodí je řada Creation, která představuje to nejlepší, co Gerflor v oblasti vinylových podlah umí. Ostatně právě tato kolekce získala loni prestižní designérské ocenění RED DOT DESIGN AWARD.

(Komerční prezentace)

Gerflor Creation 30 dekor 0265 MorrisNová řada toho nabízí opravdu dost – stačí se seznámit s kolekcemi Gerflor Creation 30 a Creation 55. Gerflor Creation Lock 30 je řadou zámkových vinylových podlah, která byla navržena tak, aby dokázala vyhovět nejčastějším požadavkům domácností.

Mezi hlavní přednosti této podlahy patří design dekorů (žasnout budete nad provedením i šíří výběru), dlouhá životnost a také dobrý poměr kvality a ceny. Naklapávací zámkový systém Uniclic umožňuje rychlou montáž i demontáž, krytina se díky UV tvrzené povrchové PUR+ úpravě snadno čistí a 4V zkosené hrany podstatně vylepšují dojem z položené podlahy. Vinylové dílce kolekce Creation 55 vynikají 0,55 mm silnou nášlapnou vrstvou a schopností odolat i zatížení běžnému v komerčních prostorách. Výsledkem je prvotřídní technologicky vyspělý a designově dokonalý výrobek s kvalitou, která nenechá chladného žádného zájemce o vinylovou podlahu.

Více informací o vinylových krytinách Gerflor najdete na www.gerflor.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem