Dny se pomalu krátí, ubývá slunečního svitu a listí se barví do nádherných podzimních tónů. S podzimem přichází kromě starostí s přípravou zahrady na zimu i potřeba postarat se o Váš bazén. S klesajícími nočními teplotami jste pravděpodobně svůj bazén přestali využívat během září a chystáte se ho zazimovat. Pokud byste ho ale měli zastřešený, možná jste se ještě dnes koupali.

Zastřešení terasy CasablancaSpolu s tepelným čerpadlem si koupací sezónu prodloužíte o několik měsíců a hlavně se budete moci koupat již během teplých jarních měsíců a nemusíte čekat do léta. Pořiďte si tedy ještě teď vhodné zastřešení pro Váš bazén a koupejte se příští rok dříve než Váš soused.

Jaké výhody Vám přinese zastřešený bazén?

- umožňuje koupání i za nepříznivého počasí

- brání spadu nečistot a listí do bazénu

- brání pádu dětí a domácích mazlíčků do bazénu

- snižuje náklady na údržbu

- zvyšuje teplotu vody v bazénu v průměru o 11°C

- prodlužuje koupací sezónu

Vychutnejte si babí léto plnými doušky

Pořiďte si tedy zastřešení ještě dnes a do 10 dnů může být u Vás.

Speciální vchod pro domácí mazlíčkySpolečnost ALBIXON a.s. Vám však nabízí mnohem více. Máte terasu a chcete ji využívat po celý rok? Pak ji rovněž zastřešte. Vychutnáte si tak právě probíhající kouzelné babí léto se svými nejbližšími na své oblíbené terase. V zimních měsících ocení zastřešenou terasu i Váš pejsek nebo kočička, pro které jsme připravili speciální vchod. Můžete zde ponechat i zahradní nábytek a při slunečných zimních dnech si tak stále užívat soukromí a pohodu na terase a být v podstatě venku. Zastřešení je posuvné, snadno se s ním manipuluje a můžete si vybrat barvu tak, aby Vám ladila s domem nebo dle Vašeho přání. ALBIXON Vám vyrobí zastřešení na míru.

Relaxujte, grilujte, užívejte si pohody a skvělých zážitků s dětmi, rodinou a přáteli díky bezúdržbovému a cenově přijatelnému zastřešení!

Kontakt

ALBIXON a.s.
E-mail: albixon@albixon.cz
Tel.: 251 094 100
www.ALBIXON.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem