AKCE PRODLOUŽENA! Pro vás, kteří jste nestlihli nachystat veškeré podklady, máme dobrou zprávu: Svůj projekt na rekonstrukci interiéru můžete přihlásit do velké akce společnosti Rigips, v níž můžete vyhrát vysokopevnostní sádrokartonové desky Habito a příslušenství až za 100 tisíc korun AŽ DO 31.12. 2016! A sádrokartonem nemyslíme historicky známý "papír", ale kvalitní moderní desky, do kterých můžete uvrtat kdeco, včetně například knihovny plné knih nebo lezecké stěny.

(Komerční prezentace)

Habito (Rigips)Podmínkou účasti v akci je poskytnutí požadovaných údajů a zaslání podkladů, které mimo jiné zahrnují fotografie bytu před rekonstrukcí a fotografie domu zvenčí, projektovou dokumentaci, půdorys před a plánovaný půdorys po rekonstrukci a zdůvodnění, proč se dotyčný rozhodl rekonstruovat.

Odborná porota vybere celkem 3 stavebníky, kterým společnost RIGIPS poskytne materiál na rekonstrukci sádrokartonem v hodnotě až 100.000 Kč dle aktuálních cen v kalkulátoru na e-shopu Rigips, přičemž upřednostněny budou rekonstrukce s největší změnou, tj. kde bude markantní rozdíl mezi stavem před a po rekonstrukci. Na místě bude odborník ze společnosti Rigips, který poskytne poradenství, když to bude situace vyžadovat. Celý proces rekonstrukce bude zdokumentován ve videích a na fotografiích.

Podrobné podmínky najdete na stránce společnosti Rigips. Své přihlášky můžete zasílat na email soutez@mujdum.cz do 31.12.2016. Samotnou rekonstrukci, jejíž celkové trvání nesmí překročit 3 měsíce, je pak třeba zahájit do 31.7.2017. 

Chystáte se svépomocí zrekonstruovat interiér svého domu či bytu? Využijte příležitosti a přihlaste svůj projekt do akce společnosti Rigips, která právě teď nabízí pro vybrané projekty sádrokartonové desky Habito a související příslušenství v ceně až 100.000 korun.

Super pevná sádrokartonová deska

Sádrokartonová deska Habito disponuje extrémní pevností a odolností srovnatelnou s tradičním zdivem. Na jeden kotevní bod unese až 34 kg při použití běžného vrutu Ø 5 mm, a to bez použití hmoždinek a tudíž bez nutnosti předvrtání i nepříjemného úklidu. Pokud navíc použijete kovovou rozpínací hmoždinku, kotvu Molly, můžete bez obav zatížit stěnu z Habita až 155 kg těžkým břemenem.

Rychlé a snadné kotvení do Habita umožňuje ohromnou flexibilitu při zařizování bytu. Umístění různých předmětů na stěny lze řešit podle momentálních potřeb a nálady jeho obyvatel. Rovněž převěšování předmětů na jiné místo nepředstavuje žádný problém.

Kromě toho si nemusíte dělat hlavu s přenosem hluku mezi místnostmi, neboť deska perfektně izoluje hluk a to mnohem efektivněji než běžné zdivo. Například při srovnání s pórobetonovou příčkou je deska Habito při zachování srovnatelné zvukové izolace dvakrát užší. 

Více na www.pevnadeska.cz.

Chystáte se svépomocí zrekonstruovat interiér svého domu či bytu? Využijte příležitosti a přihlaste svůj projekt do akce společnosti Rigips, která právě teď nabízí pro vybrané projekty sádrokartonové desky Habito a související příslušenství v ceně až 100.000 korun.

Univerzální sádrokarton

Sádrokarton je materiál se značným spektrem využití v novostavbách i při rekonstrukcích starších objektů. Lze z něj snadno vybudovat instalační příčky, podhledy, předsazené nebo šachtové stěny, lehké plovoucí a lehké sádrokartonové podlahy. K nesporným přednostem tohoto řešení patří rychlost montáže, flexibilita a snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost a jednoduchá manipulace s dílčími konstrukčními prvky.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem