Na sedmém ročníku veletrhu For Pasiv 2019 se od 7. do 9. února na pražském výstavišti PVA Expo Prah představí nejnovější řešení nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb. Společnost Xella najdete v hale 2 a můžete si prohlédnout stavební fragment, na kterém vám techničtí poradci předvedou kompletní systém Ytong, vápenopískové zdivo Silka a zateplení Multipor. Po dobu veletrhu je možné využít výjimečné akční nabídky zakoupení materiálu.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Na fragmentu návštěvníci uvidí kromě zdiva také další možnosti systému – jeho součástí budou schody, masivní střecha vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy a stěna obsahující vzorky jednotlivých prvků systému Ytong. Součástí expozice je také několik variant vnějšího zdiva – jak jednovrstvého bez zateplení, tak varianty s využitím zateplení minerálními tepelněizolačními deskami Multipor.

Budou jim zde k dispozici techničtí poradci, kteří doporučí řešení nízkoenergetického, nulového nebo pasivního domu s využitím zdiva Ytong podle jejich nároků na vlastnosti budoucího domu. Předvedeny budou i systémové vnější i vnitřní omítky a jejich aplikace.

Ytong zve na školení stavebních firem – poprvé s velkoformátovými prvky

Od ledna do března se mohou stavbyvedoucí, majitelé stavebních firem a zedníci přihlásit na školení Ytongu. Hlavní novinkou bude letos technologie rychlého zdění.

Od ledna do března se mohou stavbyvedoucí, majitelé stavebních firem a zedníci přihlásit na školení Ytongu. Hlavní novinkou bude letos technologie rychlého zdění. (Zdroj: Ytong)

Návštěvníci se zde dozvědí také řadu praktických tipů pro zdění a ukáží si, jak se vyhnout častým chybám na stavbách. Závěrem mohou účastníci, kteří chtějí absolvovat závěrečné testování, získat osvědčení. Termíny školení koordinují zástupci regionů. Pro přihlášení je proto třeba je kontaktovat a vybrat si z nabízených termínů. Setkání je také cennou možností pro setkání kolegů z oboru a vzájemnou výměnu zkušeností.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem