Rodinné domy Canaba poskytují již dvacet let svým obyvatelům moderní, kvalitní, ekonomicky dostupné a především bezpečné bydlení. Masivní montovaný konstrukční systém Ecobeton Canaba je zárukou vysoké statické i požární odolnosti, a to nejen při výstavbě rodinných, ale i víceposchoďových bytových domů.

Speciální kompozitní materiál vykazuje prakticky neomezenou životnost. Díky svým vlastnostem poskytuje vysoký komfort bydlení v ekologicky šetrném domě a nízké náklady na vytápění a provoz domu.

celý text

Nové obvodové dílce mají stavební tloušťku pouze 100 mm - oproti běžně užívaným 150 mm u individuálních domů Canaba. Materiál byl podroben testování statické i požární odolnosti podle evropských norem. Ecobetonové dílce odolaly několikahodinovému požáru a po ukončení zkoušky nevykazovaly známky poškození.

Několikanásobně odolnější

Testování ve speciální akreditované zkušebně prokázalo, že ecobetonové dílce o tloušťce 100 mm nejenže splňují požadavky norem i při extrémním návrhovém zatížení, ale že ve srovnání s ostatními konstrukčními systémy, zejména pak s tzv. lehkými montovanými konstrukcemi, jsou několikanásobně odolnější.

Majitelé rodinného domu Chico využívajícího tento konstrukční systém mají záruku, že jejich dům jim poskytne dlouhou užitnou hodnotu a bezpečné bydlení i v extrémních situacích.

text: Tomáš Horáček, www.canaba.cz, foto: www.canaba.cz

logo MessengerPoslat Messengerem