Máme pro vás dva tipy pro vaši zahradu pro nadcházející léto.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Gril Tenneker 3 v 1 – pro opravdové gurmány

Pojízdný gril na dřevěné uhlí Tenneker TC Smoker XL je vhodný k přímému, nepřímému grilování a také uzení.  Jeho velkou výhodou jsou dvě oddělené komory s ocelovými rošty na současnou přípravu až 36 steaků. Při uzení se malé topeniště používá k hoření dřevěného uhlí, kouř proudí do velkého topeniště a odtud nakonec uniká komínem. Ohniště a poklop jsou vyrobené z vysoce žáruvzdorného smaltu, odolné do teploty 600°C. Teploměr zabudovaný v poklopu a ventilační štěrbiny zajistí vždy snadno kontrolovatelnou optimální teplotu připravovaného jídla. Kvalitu grilů Tenneker dokazuje 10 letá záruka.

Cena: 13 790 Kč, Hornbach.cz

Pojízdný gril na dřevěné uhlí Tenneker TC Smoker XL je vhodný k přímému, nepřímému grilování a také uzení. (Zdroj: HORNBACH)

Nejprodávanější bazénová filtrace

Bazénová filtrace Prostar (Zdroj: HORNBACH)Písková filtrace Marimex ProStar 2 je ideální zástupce kartušových filtrací. Při stejném objemu přefiltrované vody nabízí kvalitnější filtraci díky pískové náplni. Skládá se z filtrační nádoby a čerpadla. Filtrační nádoba je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénu. Pojme 12 kg písku. Příkon motoru čerpadla, které je zabudované do spodní části nádoby, je 90 W. Nádoba je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby a snadno ovladatelným šesti cestným ventilem. Součástí jsou i hadice, průchody stěnou bazénu a svorky na upevnění hadic. Filtrace je vhodná pro nadzemní bazény do objemu 8 m3.

Cena: 2 590 Kč, Hornbach.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem