Asi to znáte – někdy se stane, že doma nebo na zahrádce, na chatě či chalupě potřebujete něco nutně dokoupit. Například o víkendu, kdy je všude zavřeno. Máme pro vás malý tip – prodejny české firmy HECHT, které jsou navíc známé nadstandardní péčí o zákazníka a zajímavými výhodami.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Otevřeno – skoro nepřetržitě

Značkové prodejny HECHT – specialista na zahradu pro vás mají otevřeno každý den včetně víkendů od rána do večera, přesně tedy od 8 do 20 hodin, samozřejmě kromě zákonem nařízených státních svátků. Nakoupit a v klidu si vybrat to, co potřebujete, můžete tedy od rána do večera – jak ve všední dny třeba při cestě z práce, tak i o víkendech.

Nemáte to nikdy daleko

Blízko to máte téměř odkudkoli, protože HECHT nabízí již 25 značkových prodejen v České republice a k tomu také čtyři na Slovensku. Poslední nedávno otevřená prodejna je v Teplicích a již teď můžeme prozradit, že společnost do budoucna plánuje další prodejnu například ve Znojmě. Kromě vlastních značkových prodejen může HECHT nabídnout také širokou základnu autorizovaných distributorů a partnerů.

Kompletní řešení (nejen) pro zahradu a dílnu

Co vše vám HECHT nabízí? Kompletní sérii zahradních potřeb, namátkou sekačky, řetězové pily, křovinořezy, drtiče větví, fukary, vysavače, postřikovače, vozíky, kolečka, kultivátory, rozmetadla, vyžínače, skleníky, čerpadla, vodárny, závlahové systémy, vysokotlaké čističe – tedy zkrátka vše od ručního nářadí až po zahradní traktory. A když jsme u té zahrady, možná oceníte zahradní nábytek, venkovní grily či nadzemní bazény.

V prodejnách HECHT najdete také širokou nabídku potřeb pro dílnu a stavbu: nářadí, svářečky, kompresory, zemní vrtáky, měřicí přístroje, míchačky, generátory elektřiny, pracovní stoly, topidla a mnoho dalšího.

Kromě potřeb pro stavbu a dílnu naleznete ve značkových prodejnách HECHT – specialista na zahradu také věci, které souvisí s aktivním trávením volného času, jako například elektrokola nebo akumulátorové ATV čtyřkolky. Nově se připravují do prodeje aku skútry homologované pro provoz na pozemních komunikacích – a za zajímavé ceny.

Výrobky české společnosti HECHT MOTORS jsou nezávisle testovány a tradičně se skvěle umísťují v nezávislých testech, například na náročném německém trhu. Zkušenosti společnosti čítají již takřka čtvrt století. HECHT MOTORS vyváží své výrobky do více než třiceti zemí světa a má své pobočky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Asi to znáte – někdy se stane, že doma nebo na zahrádce, na chatě či chalupě potřebujete něco nutně dokoupit. Například o víkendu, kdy je všude zavřeno. Máme pro vás malý tip – prodejny české firmy HECHT, které jsou navíc známé nadstandardní péčí o zákazníka a zajímavými výhodami.

Filosofie prodejen HECHT = maximální servis

Ve značkových prodejnách HECHT – specialista na zahradu vám nabízené stroje předvedou, vybalí a kompletně sestaví profesionálně vyškolení prodejní technici. Rádi vám také pomohou naložit celý nákup do auta. Vybrané zboží si můžete odebrat ihned, a to díky velkým kapacitám skladů. Prodejny nabízí také velká parkoviště.

Dále můžete využít také například VIP zákaznickou kartu, díky které můžete získat zajímavé slevy. Nabízí se vám také možnost prodloužené záruky (až 3 roky navíc ke standardní záruce, platí pro výrobky o minimální ceně 1500 Kč).

S výrobky HECHT se máte možnost využít solidní záruční i pozáruční servis nebo obvykle také posezónní prohlídky strojů zdarma (ty obvykle platí pro sekačky, křovinořezy, provzdušňovače, rosiče, motorová čerpadla, tlakové myčky, zemní vrtáky, míchačky, transportéry a zahradní traktory).

Kromě kamenných prodejen nabízí HECHT také značkový internetový obchod. Pokud si objednáte zboží v ceně od 1500 Kč, dopravu po celé ČR máte zcela zdarma.

Firemní e-shop, kompletní informace o výrobcích HECHT a také řadu zahrádkářských a kutilských rad a tipů najdete na webu www.hecht.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem