Věděli jste, že pravidelná návštěva vířivky může být extrémně přínosná pro vaše zdraví?V celém světě je hydroterapie užívána v medicíně jakožto forma uzdravující techniky. Během koupele při působení masážních trysek se ve vašem těle otevřou cévy, ve kterých začnou proudit endorfiny, které napomáhají rychlejšímu uzdravování a regeneraci. Dalším benefitem, který masáž tryskami nabízí je masáž a uvolnění zatuhlého svalstva a kloubů.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Vířivky napomáhají proti celkové bolesti a artritidě a mohou tak lepším směrem výrazně ovlivnit váš spánkový režim a mentální i fyzické rozpoložení. Uživatelé vířivek považují za velký přínos také fakt, že pravidelná masážní a tlaková koupel výrazně odbourává výskyt migrén a silných bolestí hlavy.

Kromě toho, že jsou vířivky velkým přínosem pro naše zdraví, tak se mohou také stát opravdovou dominantou vašeho bydlení. Každou zahradu nebo terasu promění v oázu vašich snů, do které se budete těšit každý den po náročném dni mimo domov. Přírodní dřevěné opláštění podle vaší volby nebo opláštění Lacan Thermal Technology se postará o to, že vířivka jednak krásně zapadne do přirozeného prostředí vaší zahrady nebo terasy, ale zároveň bude stále velice luxusním prvkem.

Bylo vždy vaším snem mít wellness relaxační zónu přímo pod střechou vašeho domu? I to je teď reálné! Vířivky se totiž dají bez problému zabudovat i do interiéru a tak si můžete luxusní masáž užívat i v teple vašeho domova.

Pokud jste ale zastánci koupání na čerstvém vzduchu, zajisté uvítáte možnost koupat se i v zimě a po mrazivém dni si odpočinout ve vířivé vaně. A co víc? Teplotu vody si můžete už předem nastavit ve vašem chytrém telefonu! Ovládání systému nové generace s Wi-Fi modulem je možné pomocí aplikací pro Android, iOS (iPhone nebo iPad) či Symbian. Aplikace je plně uživatelsky ergonomická, jednoduchá a posouvá ovládání všech systémů na zcela novou úroveň! A nebojte se, voda vám jen tak nevychladne. Termokryty s nejnovějšími technologiemi udrží vodu teplou i v mrazu.

Prvotřídní masáží a relaxací to ale nekončí. K vířivé vaně si můžete obstarat spoustu doplňků. Populárním doplňkem je v dnešní době například aromaterapie značky Spazzaz. V nabídce je celá řada speciálních produktů – směsi pro svalovou relaxaci, proti zánětům a posílení auto-regeneračních schopností pokožky. Všechny výrobky jsou plně přírodního původu a zároveň obsahují látky zefektivňující provoz vířivé vany. Můžete vybírat také z vůní, které podporují správnou funkci dýchací soustavy nebo vůní, které pozitivně působí na nervovou soustavu a odbourávají stres.

Masážní vířivky a masážní trysky SPA Studio, Ostrava

S přicházejícím podzimem je více než vhodná doba na výběr vířivky. Vyberte si tu svoji a užijte si sychravý podzim a mrazivou zimu z pohodlí vaší vyhřáté vířivé vany. Pokud hledáte inspiraci, doporučujeme se podívat do Showroomu vířivých van v Praze, Ostravě či v Mladé Boleslavi nebo u autorizovaných dealerů.

Venkovní vířivka na terasu SPA Studio, Ostrava

Více na stránkách SPA Studia

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem