Společnost Diton, jež se řadí mezi největší a nejvýznamnější výrobce venkovní dlažby a prémiových prvků zahradní architektury přichází opět s převratnou novinkou. Vedle již tradičního každoročního rozšíření svého výrobního portfolia o nové typy dlažeb představila společnost na svých webových stránkách konfigurátor zahrad aneb Navrhněte si vlastní zahradu.

Jedná se o aplikaci, jež Vám dovolí nakonfigurovat si svou „zahradu snů". Každý, kdo se přihlásí na stránky www.diton.cz/konfigurator, si může na vzorovém domku navolit barvu fasády a střechy, ale hlavně si k této volbě může následně zvolit typ a barvu či colormix dlažby či palisád!

celý text

Tím každý dostane jasnou představu, která dlažba je pro jeho domek ta pravá. A věřte, že variant je nespočet. Na konfigurátoru proto můžete strávit dlouhé minuty a výsledkem se pochlubit i svým přátelům ze sítě Facebook, či si obrázek vytisknout, nebo ho uložit do svého počítače.

Konfigurátor zahrady od společnosti Diton

Výsledné a vytištěné dílko si poté můžete vzít s sebou do prodejen stavebních materiálů a zakoupit si vybranou dlažbu společnosti DITON.

text a foto: www.diton.cz, archiv

logo MessengerPoslat Messengerem