Na jaře se probouzí nejen zahrada, ale i vaše odhodlání ji vylepšit a zútulnit. k nepoznání ji proměníte novou terasou a zahradním nábytkem se slunečníkem, divy ale dokážou i nezvyklé maličkosti, jako třeba výjimečně pojaté číslo domu.

Dokonalá zahrada musí mít venkovní „kuchyni", ať už je to stolní či větší, dokonalejší gril. I láska k zahradě totiž prochází žaludkem.

Gril PARTY XL se dvěma grilovacími rošty o celkové ploše 40 × 73 cm, výška 78 až 98 cm, cena 1 699 Kč (www.jysk.cz).Pro velké zahradní slavnosti je určen Gril PARTY XL se dvěma grilovacími rošty o celkové ploše 40 × 73 cm. Mobilní a praktický je zase lávový plynový gril s dvojitým litinovým hořákem, na kterém máte možnost grilovat na polovině roštu.

Plastová sedátka Cero (41 x 57,5 cm, výška 41 cm), cena 4 737 Kč/kus (výrobce Serralunga 1825, www.abitare.cz).Gril Coleman Select 3 s atraktivním designem je výkonný pomocník se snadným ovládáním a velkou grilovací plochou.

Zahradu může vylepšit osmiramenný slunečník ATRI s hliníkovou konstrukcí a potahem z pevného polyesteru v šedé barvě nebo plastová sedátka Cero.

text: Šárka Drbohlavová, foto: archiv firem

logo MessengerPoslat Messengerem