Rodinná dovolená u moře je prima věc. Jenže za týden dva skončí. Zbyde pár hezkých zážitků, které ovšem brzy vyprchají, a hromádka fotek v mobilu. A zůstane i díra v úsporách. Prázdninové pobyty u moře totiž kvůli drsné inflaci příšerně podražily. Za čtyřčlennou rodinu utratíte ve slušném hotelu tolik, že byste za ty peníze klidně mohli mít i vlastní bazén.      

Bazén? Ano, nádherný rodinný bazén na zahradě u svého domu, chaty či chalupy! Užívat si kdykoliv koupání bez ranního úprku k hotelové nádrži s ručníkem pro obsazení posledního volného lehátka. Bez tlačenice ve vodě, jejíž kvalitou si rozhodně nemůžete být jisti. Bez povyku hlučných rekreantů na společné pláži…

Investicí proti inflaci

Pořídit si vlastní bazén je naproti tomu sázka na jistotu. A to v mnoha ohledech. Například realitní makléři se bez výjimky shodují, že hodnota domu s vybudovaným rodinným bazénem skokově roste. Investice do bazénu totiž zhodnotí lidem jejich nemovitost o 15 až 20 procent. Bez ohledu na to, kolik stál samotný bazén. A to ani nemluvíme o tom, jak je při současné inflaci nemoudré držet peníze na účtu, kde jejich hodnota mizí rychlostí světla.

To jsou tedy pragmatické důvody, proč si pořídit rodinný bazén. Ale existují i jiné, řekněme emocionální. Představte si, že v parném létě dorazíte domů z práce a první, co uděláte je, že se ponoříte do chladivé osvěžující vody, zaplavete si a pustíte se do vodního řádění s nadšenými dětmi, které v bazénu spokojeně tráví celé prázdniny. Voda má příjemnou teplotu, je křišťálově čistá a její prvotřídní kvalitu máte stále pod kontrolou. A letní vodní radovánky si užíváte přímo pod okny svého domu, v soukromí své zahrady.

Cesta k vlastnímu koupání je snadná

Pokud jsme vás aspoň trošku přesvědčili, že má smysl pořídit si vlastní bazén, můžeme vám nabídnout i nejjednodušší cestu, jak se k němu dostat. Teď je nejlepší čas začít jednat.

„Stačí se v kterékoliv prodejně Mountfield obrátit na naše bazénové specialisty, kteří vám s výběrem vhodného bazénu ochotně poradí a pomohou se vším, co je potřeba. Jsou to profesionálové, lidé s dlouholetými zkušenostmi, kteří vám vyhotoví i nezávaznou detailní kalkulaci včetně příslušenství, dopravy a montáže a pomohou vám přímo na vaší zahradě vybrat nejvhodnější místo pro umístění bazénu a filtrace. Připraví pro vás i výkresovou dokumentaci a technické podklady pro stavební přípravu. Prostě vás provedou celou realizací od samého začátku až do finále. Budou vám samozřejmě podle potřeby k dispozici a nablízku i v dalších letech, kdy si budete spokojeně bazén užívat,“ říká Bohdan Bláha, ředitel bazénové divize Mountfield.

Bazény v akci se slevou 50 %

Předjarní doba je pro pořízení bazénu ideálním časem. „Jednak pro vás teď máme všechny modely zapuštěných rodinných bazénů za poloviční akční ceny, tedy s 50% slevou. A za druhé si nyní zajistíte, že budete mít svůj bazén včas instalovaný a budete se v něm moci koupat už od prvních letošních teplých dnů,“ dodává Bohdan Bláha.

Špičková nabídka

Výběr zapuštěných rodinných bazénů je v Mountfieldu velký. Jde o luxusní modely se skvělým designem, které byly vyrobeny pomocí hi-tec technologií z nejmodernějších materiálů.

Na první pohled výjimečné. Takové jsou keramické bazény Compact, vyrobené ze špičkových moderních materiálů a opatřené speciálními barvami s 3D efektem. Byly vyvinuty podle přání a představ nejnáročnějších zákazníků. Všechny modely jsou nyní s 50% slevou

V nabídce je například 10 modelů výjimečných keramických bazénů Compact v různých rozměrech a s pestrou škálou pohodlných vnitřních schodišť a odpočinkových zón. Jejich vnitřní stěny jsou opatřeny speciálními barvami s atraktivním 3D efektem. Jednou z velkých předností těchto bazénů je, že jejich těleso se zapouští do terénu bez nutnosti betonování základové desky. A to výrazně snižuje náročnost i cenu stavební přípravy a značně urychluje instalaci bazénu a jeho zprovoznění.

Elegantní bazény Coral mají monolitní konstrukci ze sklokompozitního materiálu Glassrock s vrstvami vinylesterových a polyesterových pryskyřic se zesílenými sklenými výztuhami

Druhým příkladem jsou elegantní sklokompozitní bazény řady Coral. Z nabízených 9 modelů si ten svůj snadno vybere i nejnáročnější zákazník. Také tyto bazény vynikají jednolitou, pevnou a odolnou konstrukcí, která není oslabena žádnými spoji a svary. Stěny chrání vrstva izolačního polyuretanového nástřiku, která chrání vodu před rychlým chladnutím a snižuje tak náklady na ohřev bazénové vody. Realizace těchto krásných bazénů probíhá obvykle během jediného dne.

Více o nabídce bazénů a příslušenství naleznete na bazeny.mountfield.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem