Hledáte doplněk pro vaši zahradu, který by na dlouhé hodiny zabavil vaše ratolesti a přitom by bavil i vás? Odpovědí může být zahradní trampolína, která pro děti představuje magnet a zároveň zábavnou formou prospívá kondici i zdraví.

(Komerční prezentace)

Pro trampolíny Marimex je typická dokonale stabilní konstrukce, jednoduchá a rychlá montáž a použití kvalitních materiálů.Na trampolíně nejvíce času bezesporu stráví děti. A jelikož jsou děti to nejcennější, co v životě máme, nemůžeme si dovolit podcenit bezpečnostní parametry. Trampolíny Marimex patří k nejbezpečnějším na českém trhu.

Typická je pro ně dokonale stabilní konstrukce, jednoduchá a rychlá montáž a použití kvalitních materiálů. Bezpečnost skákajících zajišťuje vnitřní ochranná síť, která oproti vnější ochranné síti zamezuje doskoku do prostoru pružin, což bývá nejčastější příčina zranění.

Navíc je síť upevněná na horní ocelovou obruč, která ji vypne, zpevní a zamezí nárazu do nosné konstrukce. Síť je vyrobena z odolného materiálu s úpravou proti UV záření. Součástí balení je žebřík s protiskluzovou úpravou pro pohodlný nástup na skákací plochu.

Dnešní děti tráví příliš mnoho času u počítače, tabletu nebo videoher. Trampolíny jsou skvělý způsob, jak si mohou užít pobyt na čerstvém vzduchu. Budou se bavit a zároveň udělají něco pro zdraví. Skákání na trampolíně rozvíjí fyzickou zdatnost, prohlubuje dechovou kapacitu a zlepšuje kardiovaskulární činnost. Skoky na trampolíně zlepšují držení těla a posilují zádové svalstvo. Málo se ví, že skákání na trampolíně úspěšně napomáhá v boji s obezitou a obecně podporuje hubnutí.

Skákání na trampolíně rozvíjí fyzickou zdatnost, prohlubuje dechovou kapacitu a zlepšuje kardiovaskulární činnost. Skoky na trampolíně zlepšují držení těla a posilují zádové svalstvo.

Pro děti či dospělé s nadváhou není vhodný každý sport. Například při běhání hrozí přetížení kloubního aparátu. Na trampolíně je toto riziko zmírněno pružností skákací plochy. Pohyb na trampolíně představuje komplexní činnost, při které se zapojuje velké množství svalů a je velmi účinné z hlediska spalování kalorií.

Neměli bychom zapomenout zmínit vliv skákání na psychický vývoj dítěte. Trampolína zlepšuje koncentraci při učení a v neposlední řadě zvyšuje sebevědomí. Pro dospělé je naopak dvacet minut skákání skvělou aktivní relaxací po náročném týdnu v práci.

Sami vidíte, že existuje mnoho důvodů, proč si pořídit trampolínu Marimex. Patrně tím hlavním je fakt, že s ní může zažít spoustu legrace doslova každý bez rozdílu věku. Nezáleží, zda je vám deset nebo sto let.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem