Dřevostavba od společnosti Haas Fertigbau ChanoviceCo může být lákavějšího než vaše vlastní bydlení vytvořené přesně podle vašich představ s naprosto bezchybnou výstavbou, která trvala pouze 3 měsíce?

Nejedná se ani o rekonstrukci ani o bytovou jednotku, ale o montovaný rodinný dům – dřevostavbu od společnosti Haas Fertigbau Chanovice.

Dřevostavba od společnosti Haas Fertigbau ChanoviceTaké již v České republice dochází noví stavitelé domů k závěru, že jednodušším a především efektivnějším způsobem jejich výstavby domu je montovaná dřevostavba. Tuto hypotézu navíc podporují skvělé technické parametry dřevostaveb, které zabezpečují nízkoenergetický či pasivní standard domu. Pro tento trend dřevostaveb se rozhodla i rodina z Kladna, pro kterou byly rozhodující právě technické parametry dřevostaveb a také rychlost výstavby. Výbornou volbou se stal výběr dodavatele rodinného domu, společnost Haas Fertigbau Chanovice, která s klientem dopodrobna probrala veškeré varianty a zrealizovala kvalitní výstavbu.

Rodina se rozhodla pro život v jednopodlažním domu, který byl vyprojektován podle jejich vlastních představ. Ideálním řešením byla také volba stavby na klíč, tedy s kompletním dokončením rodinného domu, který je rovnou připravený k nastěhování. Tato volba se stala dokonalým způsobem výstavby, protože se manželé nemuseli od počátku o nic starat a mohli pouze pozorovat, jak jim jejich domov roste před očima. Za pouhé tři měsíce od zahájení výstavby se nastěhovali a dnes již s radostí bydlí.

Dřevostavba od společnosti Haas Fertigbau ChanoviceRodinný dům se skládá ze dvou pokojů, jedné ložnice, prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou, dále je pak vhodně doplněn technickou místností, koupelnou a šatnou. Nedílnou součástí domu se stala také garáž. Velmi pozoruhodným prvkem, který přiláká oko návštěvníka, jsou dřevěné obklady zvenku na fasádě, které vytváří spolu se zelenou fasádou velice příjemný nádech přírody a povznáší jej mezi rodinné domy se zajímavým designem. S jednotlivými detaily v exteriérech i interiérech vypomáhali rodině firemní odborníci, kteří dodali domku jednotný styl a design, ale i praktičnost.

Domovem na celý život si jistě každý chce vybrat to nejlepší, co lze. Jak sám majitel nového domu podotkl, realizace domu s Haas Fertigbau byl koncert. A to si tuhle líbivou píseň bude užívat i nadále.

Technické specifikace

Zastavěná plocha

183,32 m2

Užitná plocha

157,47 m2

Stupeň dokončení

Na klíč
Půdorys

Jednopodlažní dům typu bungalov se stal realitou.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem