Dům AbsolutCelkovou koncepcí dům prozrazuje, že projektant těžil z nejlepších kvalit moderní architektury. Jde o mimořádně pohodlný dům s bohatým technickým zázemím, žít v něm může i početnější rodina. Dům slibuje příjemný pocit z bydlení a nabízí řadu atraktivních prvků.

Místnosti umožňují poskytnout dostatečné zázemím pro uložení všech osobních potřeb obyvatel i pro přehledné skladování sezónního oblečení. Objekt je zjevně koncipovaný pro náročné stavebníky a je vhodný pro rozlehlejší pozemky, kde se spojení s okolním terénem vynikne jeho moderní pojetí. Dům je samozřejmě možné podsklepit a získat tak další zajímavé prostory.

Absolut

Dům AbsolutPOČET MÍSTNOSTÍ: 6+kk, dvougaráž
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 207,0 m²
PODLAHOVÁ PLOCHA: 340,6 m²
VHODNÝ POČET OSOB: až 5
OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 1287,3 m³
MINIMÁLNÍ ROZMĚR PARCELY: 25 x 22 m
SKLON STŘECHY: 22 stupňů

MĚRNÁ POTŘEBA TEPLA: Projekt v základní verzi splňuje veškeré normové a legislativní požadavky z hlediska energetické náročnosti. Podle přání zákazníka jej lze upravit pro nízkoenergetický standard s roční měrnou potřebou tepla menší než 50 kWh/m2 podlahové plochy.

CENA: Základní cena standardního provedení domu Absolut formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje od 6,18 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 3,09 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 24 900 Kč včetně DPH.

DODAVATEL: G SERVIS CZ, s.r.o.,

Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10

Telefon: 568 845 000

gservis@gservis.cz

www.vybersidum.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem