Zájemcům o bydlení v energeticky úsporných dřevostavbách můžeme doporučit návštěvu nového vzorového domu Ecomodula, protože se tak na jednom místě seznámí hned se dvěma typovými domy najednou. Při návštěvě vzorového domu postaveného přímo v areálu společnosti Ecomodula v Písku má zájemce možnost porovnat výhody jednopodlažního a dvoupodlažního...

Zpět na rodinný dům

Diskuze

Nemáte někdo v Ecomodula domech rekuperaci od ThermWet? www.thermwet.cz , chceme si ji pořídit, ale chtěli bychom si ji v dřvostavbě prohlédnout.

Reagovat

Not wanting exposure to violence or the suggestion of http://righteousbikers.com/member/b... violence isn't dumbing down. Finding violence entertaining is one of the most un-evolved things we do as a species. I wouldn't want my kids to see this: I'd quite happily live in a world where http://www.redsocialxxx.com/member/... everyone was revolted by the idea of violence.

Reagovat

Bydlím v dřevostavbě nějakou dobu a jsem velmi spokojen - na topení jsem ušetřil nemalé peníze. Stavěli jsme tedy s jinou firmou (dřevostavby MY HOME), ale byli jsme s veškerými službami také spokojeni.

Reagovat

Dřevostavbu jsme si nechaly také postavit od firmy dřevostavby my home a jsme rádi, že jsme zvolily právě tuto firmu. Jinak jsme dali na doporučení od kamaráda, který má také od nich postavenou dřevostavbu.

Reagovat

Vložte nový příspěvekNapsáno znaků


* pole s červeným zvýrazněním jsou povinná

Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost.
Přihlášení
Newsletter
O nás
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Dům a Byt

Střešní tašky Terran Danubia a Terran Synus si i loni udržely přízeň zákazníků

Střešní tašky Terran Danubia a Terran Synus si i loni udržely přízeň zákazníků

Stavba Web.cz

iMateriály

Rozvody a instalace u jednovrstvé konstrukce. Problém, nebo zbytečná obava?

Rozvody a instalace u jednovrstvé konstrukce. Problém, nebo zbytečná obava?

Rodinný dom

Dom

Dom so štvrtou dimenziou

Stavíme z cihel

Pasivní dům

Pasivní bydlení je vynikající bydlení, ale...