Dům ZetaTomuto domu se už v roce 2010 dostalo uznání v rámci prestižní přehlídky Český energetický a ekologický projekt. Jedná se o dům menší velikostní kategorie a svěží podoby, který je vhodný pro rovinatý, případně mírně svažitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení až pětičlenné rodiny.

Denní část domu je umístěna v přízemí, noční je situována do podkroví. Dům je možné podsklepit, nebo třeba vystavět oproti základnímu řešení v zrcadlové poloze. Celý projekt je navržen s cílem dosáhnout v rámci budoucího provozu objektu mimořádně nízké energetické náročnosti, až ke splnění parametrů pasivního domu.

Zeta

Dům ZetaPOČET MÍSTNOSTÍ: 5+kk

ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 94,6 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA: 124,6 m2

VHODNÝ POČET OSOB: až 5

OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 540,2 m3

MINIMÁLNÍ ROZMĚR PARCELY: 20 x 15 m

SKLON STŘECHY: 40 stupňů

MĚRNÁ POTŘEBA TEPLA: Projekt už v základní verzi splňuje veškeré normové a legislativní požadavky z hlediska energetické náročnosti. Podle přání zákazníka jej lze upravit pro nízkoenergetický standard s roční měrnou potřebou tepla menší než 50 kWh/m2 podlahové plochy, případně může splnit parametr pasivního domu 15 kWh/ m2 podlahové plochy.
CENA: Základní cena standardního provedení domu Zeta formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje od 2,59 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 1,29 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 24 900 Kč včetně DPH.

DODAVATEL: G SERVIS CZ, s.r.o.,

Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10

Telefon: 568 845 000

gservis@gservis.cz

www.vybersidum.cz

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem