(Komerční prezentace)

I laik si na silnicích musel všimnout, že u aut jsou mezi evropskými zákazníky v posledních letech oblíbenou kategorií kompaktní SUV vozy, kříženci silničních a terénních aut. A zdá se, že trend obliby „crossoverů“ lze vysledovat i u rodinných domů. Na tradičních západoevropských trzích koncernu Haas Fertigbau je například vytouženým a mimořádně preferovaným domem patrový dům Jubilée.

Důvod jeho úspěchu je právě v promyšleném propojení tradice a moderny – jeho tvůrcům se v exteriéru i interiéru podařilo přirozeně zkombinovat klasické a atraktivní současné prvky do podoby, která plně odpovídá nárokům dnešních zákazníků.

Jubilée, jeden z nejoblíbenějších patrových domů společnosti Haas Fertigbau.

Z vnějšku dům s dispozicí 5+1 a užitnou plochou 160 m2 zaujme harmonickým kontrastem sedlové střechy s plochými střechami kryté terasy a parkovacího stání. Spojení tradičního a moderního přístupu k bydlení je na první pohled patrné i uvnitř – přízemí je velkoryse otevřené, ale důsledně zachovává hranice vymezených oblastí. Užitnou hodnotu domu zvyšuje místnost v přízemí, použitelná jako pokoj hostů či pracovna. Samozřejmostí je odpovídající technické zázemí a dostatek úložných prostor.

Rodinný dům Jubilée pamatuje i na peněženku jeho obyvatel, energeticky úsporné je promyšlené konstrukční řešení se stěnami Thermo-Protect® Premium s U = 0,14 W/m2K a okny a balkonovými (terasovými) dveřmi HOCO s kvalitním tepelněizolačním trojsklem U = 0,7 W/m2K.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem