Moderní dům 4 + 1 pro mladou rodinu s velkou krytou terasou a úložnými prostory, to je Gita od stavební společnosti FUTUR s. r. o. Tento dům charakterizuje promyšlená dispozice bez hluchých nevyužitelných míst, která by pouze zatěžovala rozpočet stavby.

Dominantou dispozice jsou obývací pokoj s krbem, jídelna a kuchyňský kout. Každá paní domu ocení, že na kuchyň navazuje dostatečně dimenzovaná spíž. Z obývacího pokoje se vstupuje na krytou terasu, která v létě poskytne příjemné posezení v chládku a v případě nepříznivého počasí ochrání před deštěm.

Obytná část je oddělená od dětských pokojů a koupelny nosnou zdí ze systému IZOLOX, který má výbornou zvukovou neprůzvučnost – do obývacího pokoje neproniká výskot hrajících si dětí, a naopak, ratolesti mohou v klidu spát, když rodiče pořádají večírek…

Moderní dům 4 + 1 pro mladou rodinu s velkou krytou terasou a úložnými prostory, to je Gita od stavební společnosti FUTUR s. r. o. Tento dům charakterizuje promyšlená dispozice bez hluchých nevyužitelných míst, která by pouze zatěžovala rozpočet stavby.

Inteligentní stavební systém 

Rodinné domy od společnosti FUTUR s. r. o. jsou prováděny systémem ztraceného bednění IZOLOX s masivní betonovou částí a silnou vrstvou integrované tepelné izolace. Ta je průběžná v celé konstrukci, proto ve skladbě nevznikají tepelné mosty.

Systém vyniká tepelněizolačními vlastnostmi, ale také akumulačními schopnostmi, které zaručují v zimním období úsporu energií a v létě konstrukce domu zajišťuje příjemné mikroklima. Domy jsou navíc nesmírně staticky odolné, schopné odolat i středně velkému zemětřesení. V našich zeměpisných podmínkách naštěstí asi nevyzkoušíme, ale jako garance výhodné investice do budoucnosti tato vlastnost stavebníka potěší.

Jedinečný průběh teplotní křivky

Tepelný prostup stěnou IZOLOX je zcela odlišný od běžných zdicích systémů a je naprosto jedinečný. Teplotní křivka se u tohoto systému prudce láme v tepelné izolaci, která je přímo součástí systému.

V zimě to znamená, že betonové jádro chráněné šedým polystyrenem GreyWall (polystyren s přídavkem grafitu pro lepší tepelné vlastnosti) nikdy nepromrzne, zajišťuje tak maximální akumulaci tepelné energie v domě v zimním období. V létě tepelná izolace naopak nepustí venkovní teplo k chladnějšímu betonovému jádru a dům se nepřehřívá, i když jsou teploty okolo 30 °C.

Zdivo se již dodatečně nezatepluje, je vhodné pro nízkoenergetické a pasivní rodinné domy.

Moderní dům 4 + 1 pro mladou rodinu s velkou krytou terasou a úložnými prostory, to je Gita od stavební společnosti FUTUR s. r. o. Tento dům charakterizuje promyšlená dispozice bez hluchých nevyužitelných míst, která by pouze zatěžovala rozpočet stavby.

Záruka kvality 

Společnost FUTUR s. r. o. působí na trhu již 22 let a během své existence realizovala přes 740 staveb rodinných domů. O spokojenosti zákazníků se dozvíte z četných referencí.

Cena

Cena typového projektu je 21 000 Kč, cena projektu s úpravami je 29 900 Kč (kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení včetně osazení na parcelu a napojení na sítě v rámci parcely). Ke každému projektu obdrží zákazník průkaz energetické náročnosti budovy ZDARMA. Celkové náklady na stavbu domu Gita jsou cca 2,18 milionu Kč bez DPH (liší se způsobem výstavby a výběrem vnitřního vybavení).

Více informací naleznete na webu www.futur.cz.

Zdroj: Futur s.r.o.

logo MessengerPoslat Messengerem