Romantické zážitky jsou kořením života a každý z nás je hledá a nachází v něčem jiném. V přírodě, v hudbě, cestování, objevování, v lásce. Okouzlení může přinášet i příjemné bydlení. Dům Romance je toho nejlepším důkazem.

(Připraveno ve spolupráci se společností Canaba)

Praktické uspořádání, vyspělé technologie, úspornost a perfektní servis se pro domy společnosti Canaba staly samozřejmostí. Když je korunuje půvabný vzhled, je jasné, proč patří rodinný dům Romance k nejprodávanějším na českém trhu.

To, co dělá ze stavby domov, jsou zážitky, pocity a dojmy, kterými na nás působí. Dům Romance nabízí nepřeberné množství podob. Nadčasově řešený tvar se sedlovou střechou, obytným podkrovím a vikýřem bude dobře ladit s nejrůznějšími typy zástavby.

Francouzská okna a zejména velkoryse prosklené nároží představují moderní prvek, který propojuje interiér s exteriérem, přivádí dovnitř velké množství světla a nabízí obyvatelům domu výhled, neustálý kontakt s přírodou a možnost kdykoliv vyjít ven na zahradu. Dokonale odpovídá modernímu životnímu stylu a to je dozajista jeden z důvodů, proč si dům Romance získal velkou oblibu.

Panoramatický výhled proskleným nárožím do přírody je okouzlující jak za ranního sluníčka, tak přes den, při západu slunce i večer. Nabízí stále nové a pokaždé jiné zážitky.

K těm dalším podle ohlasů našich čtenářů patří otevřené vnitřní uspořádání, které vytváří pocit velkorysého vzdušného prostoru, a útulné klidné podkroví. Místnosti se šikmými stropy, balkony, vikýři a střešními okny si zachovávají půvab půdního prostoru se vší jeho intimitou a lákavým výhledem do korun stromů i na hvězdy, a zároveň jsou moderně a pohodlně řešené a poskytují hodně místa.

Do třetice patří k výhodám domu Romance jeho variabilita. Může být moderní a elegantní, radostně hravý a barevný, tradičně domácký, plný světla a vzrušujících zážitků. Dokonale se přizpůsobí vašim představám a vždy bude útulným domovem.

Podkrovní místnosti mají příjemnou kombinaci standardních a střešních oken. Jejich předností je velký vzdušný prostor a výhledy jak do nebe, tak do okolí. Více na www.canaba.cz.

Více o domě na Canaba.cz

Text: Jitka Pálková, Foto: Archiv Canaba

logo MessengerPoslat Messengerem