Chcete trávit většinu volného času venku na zahradě nebo více odpočívat? Rodinný dům Merkur 150 vám jistě poskytne obojí. Jeho skoro bezúdržbový provoz vás mile překvapí.

(Komerční prezentace)

Promyšlené pohodlí

Co se týče dispozice, obývací pokoj je v jednom otevřeném prostoru s kuchyní a jídelnou. Do jídelního prostoru se vejde velký stůl. Důležité je propojení vnitřního obývacího prostoru s terasou. Přesah střechy poskytuje v létě celý den příjemné zastínění. Posuvná francouzská okna na terasu budete mít otevřená prakticky stále. V druhé části domu jsou umístěny dětské pokoje a ložnice s pracovnou.

Chcete trávit většinu volného času venku na zahradě nebo více odpočívat? Rodinný dům Merkur 150 vám jistě poskytne obojí. Jeho skoro bezúdržbový provoz vás mile překvapí. (ATRIUM)

Spokojenost majitelů: 

Chcete trávit většinu volného času venku na zahradě nebo více odpočívat? Rodinný dům Merkur 150 vám jistě poskytne obojí. Jeho skoro bezúdržbový provoz vás mile překvapí. (ATRIUM)„Jsme přesvědčeni, že za kvalitu člověk musí zaplatit. Jistě jsme mohli stavět levněji, ale bylo by to na úkor našeho času a pohodlí. Před výstavbou jsme zajeli do firmy Atrium, kde proběhl celodenní rozhovor o detailech. Předali jsme jim 3D návrh, firma zajistila projekt, poslala nám ho ke schválení a tím to pro nás skončilo.

Pomoc, kterou nám poskytli v průběhu plánování projektant, designérka i zahradní architekt, byla neocenitelná. Byla pro nás úleva, že jsme během stavby na klíč už nemuseli nic řešit, dokonce ani finální úklid. Ale jsme tu v okolí jedni z mála, kdo se stavbou neměl problémy. Bratr Kamily, když jsme se tu zabydleli, si hned běžel koupit vedlejší parcelu a staví se stejnou firmou stejnou dřevostavbu.“

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem