Obytná čtvrť v obci Zdiby na severním okraji Prahy se řadí k perspektivním oblastem vhodným pro bydlení. Zveme vás na návštěvu do vzorového domu Klasik 6-A v lokalitě Slunečná stráň, která nabízí klidné prostředí v přírodě i dobrou dostupnost služeb.

Koupelny v domě zkrášlují italské keramické obklady La Futura a sanitární keramika Ideal Standard.Rodinný dům Klasik 6-A společnosti CENTRAL GROUP je určen do městského i venkovského prostředí, svým výrazem se přizpůsobí jak nové, tak starší zástavbě a bez problémů vyhoví regulačním podmínkám stavebních úřadů. Dispozice 5 + 1 s garáží integrovanou v domě poskytne pohodlné bydlení pro čtyř až pětičlennou rodinu.

Vzorový zděný dům má vstup ze severu, půdorysné uspořádání se však hodí pro pozemky s různou orientací ke světovým stranám a lze jej stranově převrátit. Vnitřní uspořádání vyplynulo z mnohaletých zkušeností v projektování rodinných domů a zohledňuje nejčastější přání a požadavky klientů na úpravy dispozic.

Technické specifikace a kontakty se zobrazí až po registraci a přihlášení.

Velký malý dům

Díky kompaktnímu tvaru není zděná stavba z vnějšího pohledu příliš velká, racionálně však využívá každý metr čtvereční zastavěné plochy. Půdorys se tvarem blíží písmenu T. Střední část zaujímá vstup, který rozděluje přízemí na společnou obytnou část na straně jedné a garáž na straně druhé. Na vstupní předsíň navazuje prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem, která zároveň plní funkci technické místnosti - ve vestavěné skříni je nápaditě „zamaskován" plynový kotel a lze sem umístit také pračku.

Společný obytný prostor je rozdělen na kuchyňskou část s jídelním koutem a na sezení orientované do zahrady. Z jídelny i z kuchyně vede okno do ulice, takže rodina má dobrý přehled o tom, kdo přichází či odchází z domu (tento moment bývá častým přáním budoucích majitelů rodinných domů). Mezi přednosti domu Klasik 6-A patří skutečnost, že projektanti nepodcenili velikost kuchyně a navrhli komfortní linku ve tvaru písmene U.

Otevřené schodiště do patra

Dům se obrací do zahrady výrazným arkýřem s francouzskými okny a balkonem v patře. Také garáž má samostatný výstup do zahrady, což přijde vhod při úklidu zahradní techniky.Sezení je třemi francouzskými okny propojeno se zahradou. Přímou součástí obytného prostoru je otevřené schodiště do patra se čtyřmi ložnicemi. Velká ložnice rodičů má vlastní šatnu a koupelnu, další tři místnosti využívají druhou koupelnu a samostatné WC. Lze je využít jako dětské pokoje, místnost pro hosty či pracovnu. Chodba s řadou vestavěných skříní poskytuje potřebný úložný prostor.

Projekt zděného rodinného domu Klasik 6-A myslí na řadu praktických aspektů, na něž se u řady typových domů často zapomíná (dostatečně dimenzovaná technická místnost, úložné prostory, zázemí pro zahradu) a které pak majitelé musí řešit až dodatečně.

Komfortní provedení domu

Společnost CENTRAL GROUP nabízí realizaci zděného domu Klasik 6-A v nadstandardním provedení, které zahrnuje luxusní koupelny a podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní dveře atd. Je možné se také vydat cestou individuálních klientských změn, které jsou přesně specifikovány včetně ceny (změna obvodového zdiva, propojení garáže s předsíní, dílčí úpravy dispozice a polohy a velikostí oken, provedení krbového komína v obývacím pokoji a zřízení krbových kamen, příprava na venkovní předokenní rolety, volba střešní krytiny, podlahové krytiny, interiérového zábradlí, instalace podlahového vytápění a centrálního vysavače atd. atd.) Možností úprav jsou desítky, každý dům lze přizpůsobit na míru přesně podle přání zákazníka.

text: Jitka Pálková, foto: Jana Labuťová a Jiří Vaněk

logo MessengerPoslat Messengerem