Novostavba na unikátním místě na návrší v oblasti Malé Skály má napohled zcela moderní výraz. Ve druhém plánu ale objevíme respekt k přírodním podmínkám a poznání principů a znaků zdejšího tradičního stavitelského umění. Zatímco v údolí kolem Jizery vyrostly v devatenáctém století, s příchodem železnice zděné domky s falešným hrázděním, roubením...

Zpět na rodinný dům

Diskuze

One of the first ‘professional’ artists I saw actually paint something was public television phenomenon Bob Ross. The effortless way he conjured clouds, lakes, mountains, and trees into http://positiveswing.com/member/blo... existence seemed magical to my young and impressionable brain. (I still don’t get how he did what he did with that palette knife). His personality, hair, voice, and style invoke an almost mythical time, untouched by passing trends, perhaps never to be repeated.

I’m sure most of us visual artists, a generation of http://www.dimadating.com/member/bl... artists in fact, were in some way, large or small, influenced in our formative years by this iconic pop-artist. For this show the invited artists were asked to take that influence and turn it into a work of art. Whether they think Bob Ross is cliche, kitsch, or amazing I hoped they would pay tribute to his style or react against it.

Reagovat

Vložte nový příspěvekNapsáno znaků


* pole s červeným zvýrazněním jsou povinná

Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost.
Přihlášení
Newsletter
O nás
Mediální partneři

Články na partnerských webech

Dům a Byt

Moderní trend u současných dřevostaveb

Moderní trend u současných dřevostaveb

Stavba Web.cz

iMateriály

Rozvody a instalace u jednovrstvé konstrukce. Problém, nebo zbytečná obava?

Rozvody a instalace u jednovrstvé konstrukce. Problém, nebo zbytečná obava?

Rodinný dom

Dom

Dom so štvrtou dimenziou

Stavíme z cihel

Pasivní dům

Pasivní bydlení je vynikající bydlení, ale...