Chcete bydlet v domě, kde se natáčel film Sám doma? Máte příležitost. Kevinova nedobytná filmová pevnost je na prodej! Na rezidenci postavenou v roce 1920 si připravte $2,4 mil. (cca 41 mil. korun). Historický dům z červených cihel v koloniálním stylu je situován do krásné krajiny v americkém městě Winnetka 30 kilometrů od Chicaga.

Ložnice v západním křídle domuCelý dům působí velmi komfortním a luxusním dojmem. Ústředním bodem interiéru je nápadné schodiště, o kterém by mohli padouchové z filmu Sám doma vyprávět. Schody vedou k palladiovskému oknu v prvním patře. Kancelář má krásný výhled na pozemek o rozloze 395 m2.

Pohled na jezero

Při zařizování domu bylo dbáno na nejmenší detaily. Od ručně malovaných zdí, které znázorňují anglický park, přes zelená okna s výhledem na park až po prostornou a designově propracovanou kuchyni. Nový majitel si může užívat pohledu na jezero Michigan například z překrásné terasy z modrého kamene.

Elegantní obývací pokoj je natřen červenou barvou.Horní podlaží nabízí čtyři pokoje včetně zařízeného podkroví, kde malý Kevin vymýšlel plány na filmové zloděje. Toto západní křídlo domu poskytuje luxusní relaxaci například v prosvětlené koupelně nebo odpočívacím pokoji s velkou knihovnou a krbem obloženým mramorem. Nedokončený suterén domu nabízí novým majitelům prostor k seberealizaci a uskutečnění vlastních nápadů.

Technické specifikace a kontakty se zobrazí až po registraci a přihlášení.

U vchodu do domu vás přivítá krásné schodiště.Nadčasové rodinné bydlení

„Jde o klasickou rezidenci, která nabízí nadčasovost a rodinné bydlení," říká realitní agentka Marissa Hopkins z agentury Coldwell Banker. „Vše je promyšleno do detailů a dům překvapuje na každém rohu," doplňuje. „V tomto domě jsme žili 20 let a díky svému perfektnímu umístění byl skvělým místem pro dospívání naší dcery," pochvaluje si majitel domu John Abendshien.

text: Tomáš Horáček, foto: coldwellbanker.com

logo MessengerPoslat Messengerem