Cihlářská společnost HELUZ chystá hned dvě novinky v oblasti materiálů, které přispějí k výraznému zjednodušení a zrychlení výstavby. Oba projekty jsou ve fázi finalizace technické dokumentace a technických ověřovacích zkoušek a s první z těchto novinek se budou moci seznámit už návštěvníci stavebního veletrhu For Arch 2019 ve dnech 17.–20. září v pražských Letňanech.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Společnost HELUZ bude na veletrhu FOR ARCH na svém stánku (hala 1., stánek č. 1B10) propagovat i interaktivní online příručku Stawebnice určenou pro vzdělávání v oblasti zděných staveb na úrovni středních odborných škol a učilišť. A dále si návštěvníci stánku HELUZ budou moci vyzkoušet počítačovou „hru“ Virtuální stavění. Oběma počiny společnost HELUZ uvádí do života Komenského metodu škola hrou i pro studium odborných předmětů.

Cihlářská společnost HELUZ chystá hned dvě novinky v oblasti materiálů, které přispějí k výraznému zjednodušení a zrychlení výstavby. Oba projekty jsou ve fázi finalizace technické dokumentace a technických ověřovacích zkoušek a s první z těchto novinek se budou moci seznámit už návštěvníci stavebního veletrhu For Arch 2019 ve dnech 17.–20. září v pražských Letňanech. (Zdroj: HELUZ)

Na veletrhu FOR ARCH společnost HELUZ představí nejen kompletní cihelný systém pro hrubou stavbu, ale i celou paletu služeb, které může stavebník využít – od zpracování  cenové nabídky a výkazu materiálů, přes vypracování průkazu energetické náročnosti budovy, až po využití služeb statika či pomoc technického poradce přímo na stavbě. Technik pomůže se založením stavby a může seznámit stavebníka i s dalšími postupy, jako je zakládání rohů, různých vazeb nebo ostění. Novinkou v oblasti služeb zákazníkům je možnost sledování zakázky Heluz.cz/cs/muj-heluz, kdy po objednání zdiva může zákazník on-line kontrolovat, kde se zrovna jeho cihly nacházejí. Investoři si mohou na veletrhu vyzvednout i Prováděcí příručku, která popisuje samotné provádění stavby, je to vlastně foto příběh výstavby a lze si ji stáhnout i na webu.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem