Časopis Můj dům připravil ve spolupráci se zahradní architektou Ing. Soňou Černou exkluzivní soutěž o návrh projektu zahrady! Podmínkou pro zařazení do soutěže byla registrace na stránkách www.mujdum.cz. Soutěž trvala do 3. června 2011. VÝHERKYNÍ SOUTĚŽE SE STALA PANÍ JANA ZEMKOVÁ! REDAKCE ČASOPISU MŮJ DŮM SRDEČNĚ GRATULUJE!

Podmínky zařazení do souteže

Zaregistrovat se na stránkách www.mujdum.cz a na Facebooku se přidat k fanouškům stránky Můj dům. Poté napsat email na mujdum@bmczech.cz s informací, pod jakým jménem jste se přidali na Facebooku k fanouškům stránky Můj dům.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Ukázka projektu zahrady.Již registrovaní čtenáři se mohou soutěže také zúčastnit. Stačí, aby doporučili stránku 2 lidem a odeslali na mujdum@bmczech.cz informaci o tom, pod jakým jménem, příjmením a e-mailem se jejich známí zaregistrují či zaregistrovali.Tak se do soutěže zapojí jak noví, tak i již registrovaní uživatelé.

Soutěž skončila 3. června 2011. Počítač poté vylosoval jednoho výherce realizace projektu zahrady do 3000 m2 od firmy

Zahrady Černá od Ing.  Soni Černé.

Ukázka projektu zahrady.

Návrhy zahrad jsou zpracovány na PC, součástí je osazovací plán, 3D vizualizace (kde můžete vidět dřeviny v jednotlivých ročních obdobích a z různých pohledů) a dále textové části popisující průběh prací a následnou údržbu.

Ukázka projektu zahrady.Projekty jsou přizpůsobeny přáním zákazníka.

Můžete si vybrat z několika druhů zahrad přesně dle Vašeho přání:

  • Japonská zahrada
  • Moderní zahrada
  • Romantická zahrada
  • 3D ukázka vizualizace zahrady.Reprezentativní
  • Terasovitá zahrada
  • Venkovská zahrada
  • Užitková a okrasná

 

Postup návrhu zahrady

Zahradní architektka si s výhercem sjedná schůzku, prohlédne pozemek a vyslechne jeho přání a požadavky. Poté sdělí svůj odborný pohled na věc a zkonzultuje jeho představy. Poté  navrhne vhodné řešení.

3D ukázka vizualizace zahrady.Po odsouhlasení připraví firma Zahrady Černá první studii zahrady, která je hrubou vizí a rozděluje plochu pozemku bez konkrétních detailů. Následuje návrh zahrady s osazovacím plánem, kde se již přesně zakreslují jednotlivé dřeviny. Návrh obsahuje výkaz výměr, kde se uvádí např. kolik bude potřeba rostlin, štěrku, kůry apod. Z výkazu vychází nabídkový rozpočet.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: tomas.horacek@bmczech.cz.

text: Tomáš Horáček, Soňa Černá (www.sonacerna.estranky.cz)

logo MessengerPoslat Messengerem