Sezona grilování začíná! Časopis Můj dům a portál www.mujdum.cz proto od 1. do 31. července vyhlašují ve spolupráci se společností Mountfield soutěž o TŘI ŠIKOVNÉ ZAHRADNÍ GRILY! První cenou je gril Vanilla (10 000 Kč), druhou cenou gril Collosea Inox (4 000 Kč) a třetí cena stolní gril Amica (2 000 Kč).

Do soutěže budou zařazeni čtenáři, kteří splní následující podmínky:

1) Zaregistrují se od 1. do 31. července na stránkách www.mujdum.cz
2) Soutěže se mohou zúčastnit rovněž i již zaregistrovaní čtenáři, kteří doporučí stránku www.mujdum.cz dvěma lidem, kteří se na ní nově zaregistrují. Pokud odešlou na e-mailovou adresu mujdum@mujdum.cz jejich přihlašovací jména, budou zařazeni také do slosování.

Výherce vylosuje šéfredaktorka časopisu Můj dům Markéta Klocová a zástupce firmy Mountfield, průběh a výsledky losování najdete na www.mujdum.cz.

celý text

Gril VanillaGril Vanilla vybočuje ze standardu elegantní barvou slonové kosti a velkým odkládacím prostorem pod grilem. Gril je vybaven 3 výkonnými hořáky se systémem TurboHeating, díky kterému ušetříte až 20 % plynu. Na grilu Vanilla můžete připravovat pohoštění až pro 12 osob.

Gril Collosea InoxS grilem Collosea Inox máte možnost nastavit rošty až do 4 poloh, k dispozici je chromovaná ohřívací mřížka. Sami si zvolíte intenzitu hoření včetně systému QuickStart / QuickStop, který využijete pro rychlé rozpálení a uhašení grilu. I na tomto grilu připravíte pochoutky až pro 12 osob.

Gril AmicaStolní gril Amica je praktickou novinkou v grilování. Umožňuje totiž díky speciálnímu dřevěnému uhlí grilovat bez kouře a bez zápachu. Díky grilu Amica můžete nyní grilovat nejen venku na terase či balkonu, ale i uvnitř v místnosti, třeba v obývacím pokoji! Během grilování pod širým nebem můžete použít grilovací mřížku, pokud budete grilovat doma, použijete grilovací ploténku.

text: www.mujdum.cz, foto: Mountfield

logo MessengerPoslat Messengerem