Stavebníci, kteří se pustí do stavby s cihelnými výrobky HELUZ, získají přístup k pestré nabídce výhod, přičemž součet všech benefitů může dosáhnout až čtvrt milionu korun! O tom je nový program HELUZ na MAX, který od 1. září 2023 spouští společnost HELUZ. Program zahrnuje výrobky a služby, které zákazníci využijí při stavbě nebo zařizování domu.

HELUZ, dodavatel kompletního systému pro hrubou stavbu, spouští nový program HELUZ na MAX. Stavebníci díky němu můžou zdarma nebo za zvýhodněné ceny čerpat z nabídky výrobků a služeb od renomovaných firem. Mezi ně patří například Bramac, CS-BETON, Koupelny Ptáček, výrobce stínicí techniky Isotra nebo interiérových dveří PRÜM. Kompletní seznam partnerů je k dispozici na www.heluznamax.cz.

„Společnost HELUZ chce poskytnout svým zákazníkům maximální péči. Naše služby nekončí dodáním cihel, naopak nabízíme stavebníkům pomoc i při procesu stavby. To je filozofie, která dala vzniknout HELUZ na MAX,“ říká za HELUZ Eliška Smolová zodpovědná za strategii a komunikaci.

„Například při odběru střechy Bramac získá zákazník žlaby okapového systému zdarma. Společnost KPP nabízí lišty k podlahám zdarma. Od firmy Lunek mohou naši zákazníci získat bezplatně Wattkeeper, což je systém pro řízení přebytků z fotovoltaické elektrárny,“ upřesňuje Eliška Smolová. Podmínkou pro čerpání výhod HELUZ na MAX je odběr cihelného materiálu na stavbu rodinného domu od firmy HELUZ.

Pro maximální smysluplnost stavby

Program HELUZ na MAX je součást iniciativy Smysluplný celek, kterou HELUZ uvedl na začátku roku 2023. HELUZ se snaží budoucí stavebníky upozornit na důležitost kvalitní výstavby. Na rozdíl od veškerého interiérového vybavení totiž zdi domu už nelze nikdy vyměnit. Jakmile jednou stojí, zůstanou tak další desítky i stovky let. Z tohoto důvodu je důležité, aby stavba byla promyšlená, odolná, měla bezchybnou statiku a vytvářela zdravé prostředí pro život.

logo MessengerPoslat Messengerem