COZY STUDIO je kreativní interiérové studio a showroom v centru Liberce. Zároveň je však i galerií současného výtvarného umění a představuje tak zajímavé a inspirativní místo pro všechny zájemce o současný design i umění. Hlavní misí COZY STUDIA jsou však návrhy, realizace a kompletní vybavení interiérů včetně atypických prvků.

Za projektem COZY STUDIA stojí Jakub Šulc, Lukáš Šoltys a jejich přátelé, kteří vytvořili v centru města originální showroom, kde si mohou návštěvníci prohlédnout ukázky špičkového interiérového designu, vyzkoušet pohodlí sedacích soustav, křesel, nebo otestovat svítidla. Do prostoru jsou citlivě zakomponovaná umělecká díla a v mezonetu - na galerii probíhají výstavy výrazných českých výtvarníků, sklářů a designérů.

Zdroj: Cozy Studio

COZY STUDIO nabízí odborné konzultace, přípravu a realizaci projektů pro moderní interiéry. „Naším cílem je vytváření interiérů, kde estetika s praktičností nesoutěží, ale spolupracuje,říká Jakub Šulc. Designéři studia s klienty při tvorbě interiéru úzce spolupracují na každém detailu. Od dispozičního řešení, přes barevné a materiálové ladění interiéru, podlahy,  povrchové úpravy, návrhy a realizace kuchyní, výběr a řešení nábytku či osvětlení, až po doplňky a umělecké předměty. Studio si zakládá na individuálním přístupu.

Zdroj: Cozy Studio

Kromě zastoupení významných italských nebo skandinávských designových značek, jakými jsou například Flexlux, Dienne, Calligari atd., má studio v libereckých Kateřinkách k dispozici také vlastní truhlárnu, kde vyrábí zakázkové kuchyně, knihovny, obývákové kompozice, postele, šatny, dětské pokojíčky, nebo atypické sedačky.  Tím vzniká ideální propojení myšlenky, návrhu a samotné realizace na míru.

Klienti mohou s designéry vybírat vzorky, povrchy a textilie ze široké škály katalogů renomovaných značek a dodavatelů. Jak bude vše dohromady v interiéru finálně fungovat, vidí a ladí designéři s klienty na vizualizacích, které jsou součástí každého projektu. Samotnou realizaci pak obstarává tým spolupracujících špičkových řemeslníků.

Zdroj: Cozy Studio

Zájemci si ale mohou v showroomu COZY STUDIA vybrat a objednat solitérní kusy nábytku, jako například novou sedačku, křeslo, jídelní stůl nebo světlo do svých stávajících interiérů. Designéři jim pomohou s vhodným výběrem a zakomponováním.

COZY STUDIO má ve svém portfoliu desítky úspěšných interiérových realizací od bytů přes rodinné domy a vily, po veřejné prostory. A to ať se jedná o novostavby nebo citlivé rekonstrukce.

 

www.cozystudio.cz

logo MessengerPoslat Messengerem