Koupelnová nábytková řada Marioka je exkluzivní novinka, která je v souladu se současnými nejmodernějšími trendy v oblasti koupelnového nábytku - ovšem s chytrou cenou.

Koupelna se za poslední desítky let změnila z místa určeného pouze pro očistu těla v místo pro relaxaci a odpočinek. Nábytek má byt účelný nejen po stránce funkční, ale také estetické. Tento trend nepochybně splňuje nová řada Marioka, která na první pohled upoutá svým designem a úžasnou barevností.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

CREME LINE a DUB FERRARA je určen pro zákazníky, kteří hledají klasičtější barevný vzhled a netouží po výrazné změně svého koupelnového interiéru. Naproti tomu provedení MAKASSAR dodá koupelnovým prostorám exotický a nevšední vzhled, který upoutá na první pohled. BORDO v lesku patří mezi velmi elegantní a oslnivé barvy moderního koupelnového nábytku.

Zásuvkové světlo s LED diodami

Samozřejmostí je i její variabilnost. Lze si vybrat různé typy skříněk, které budou přesně vyhovovat Vašim potřebám, barvou, velikostí i šířkou. Nábytek je také vybaven systémem automatického dovření zásuvky, který zaručí tlumené zavírání bez nepříjemného bouchnutí. Zásuvkové světlo s LED diodami s pohybovým čidlem Vám vždy věrně poslouží, kdykoliv otevřete svou zásuvku.

Vše najdete na stránkách SAPHO.cz či zakoupíte v rámci sítí prodejců a vzorkoven SAPHO po celé ČR.

www.sapho.cz

logo MessengerPoslat Messengerem