Na návštěvě u známých nebo rodinných příslušníků menší děti nejvíce zaujmou posuvné dveře. Dokážou si s nimi vyhrát tak, že kolikrát nepotřebují jinou zábavu. Jsou fascinovány nejen jednoduchým a hladkým posuvem, ale co je pro ně obzvlášť přitahující, je tunel, do kterého dveře zajíždějí a odkud se zase vynořují. V čem je to kouzlo? Ptají se děti. Odpověď je nasnadě. Aby se dveře mohly zasunovat do zdi, musí v nich být zabudované stavební pouzdro.

Pokud i vás, dospělé, využití stavebních pouzder v interiéru osloví, určitě neprohloupíte. Zasouvací dveře dokáží významně uspořit prostor v interiéru. Otevírají a zavírají se totiž zasouváním do zabudovaného stavebního pouzdra ve zděné nebo SDK příčce a nenárokují si tak žádný další prostor pro svoje fungování. Jen je zapotřebí nezapomenout na jejich zabudování v průběhu hrubé stavby.

Stavební pouzdro NORMA STANDARD, jeho zabudování do zděné příčky a jeho finální podoba v interiéru foto: JAP FUTUREStavební pouzdro NORMA STANDARD, jeho zabudování do zděné příčky a jeho finální podoba v interiéru
foto: JAP FUTURE

Jednokřídlé stavební pouzdro uplatníte při nové výstavbě nebo při rekonstrukci, zvláště v malometrážních bytech je efektivním i efektním řešením interiéru. Použít ho můžete do různých místností, vhodné je do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety nebo pracovny. Pevné místo však najde i v minimalisticky řešených interiérech, a to zejména bezobložkové stavební pouzdro, které dokonale respektuje čisté moderní linie zdí bez obložek.

Stavební pouzdro UNIBOX foto: JAP FUTUREStavební pouzdro UNIBOX foto: JAP FUTURE

Dvoukřídlé stavební pouzdro pro dvě dveřní křídla se hodí zejména tam, kde požadujete mít velký průchod, například mezi kuchyní a obývacím pokojem. Když je potřeba, dveře se jednoduše zavřou a máte dvě oddělené místnosti. Když chcete prostor zvětšit, dveře "zmizí" ve zdi a nikde nepřekáží. Navíc jde o bezbariérové řešení, které mnozí ocení.

Stavební pouzdro EMOTIVE II KOMFORT a AKTIVE II STANDARD foto: JAP FUTUREStavební pouzdro EMOTIVE II KOMFORT a AKTIVE II STANDARD foto: JAP FUTURE

Při výběru konkrétního stavebního pouzdra na českém trhu je velmi důležité nahlédnout i pod pokličku. Není totiž pouzdro jako pouzdro. Pouze na stavební pouzdra od jediného českého výrobce JAP FUTURE dostanete doživotní záruku. Tato firma vyrábí stavební pouzdra v různém provedení už 30 let, a to jsou zkušenosti k nezaplacení. Ve spojení s vyspělým technickým zázemím a kvalitními materiály vznikl produkt, který se pyšní vedle zmíněné doživotní záruky i mnoha dalšími výhodami.

Stavební pouzdro ELEKTRA foto: JAP FUTUREStavební pouzdro ELEKTRA foto: JAP FUTURE 

Například vozíčky, které umožňují hladký pohyb dveřního křídla v kolejnici, mají v ČR certifikaci životnosti na 98 let. Stavební pouzdra JAP jsou plně kombinovatelná se všemi dveřmi dostupnými na českém trhu a je možné do nich použít dveře jak v dřevěném, tak skleněném provedení, a to až do nosnosti 120 kg.

Dalším plusovým bodem pro stavební pouzdra JAP je krátká dodací lhůta. Na pouzdra nemusíte čekat, protože jediný český výrobce je má na skladě, takže stačí objednat. Pouzdra JAP jsou skvělou volbou. Uděláte radost sobě i svým dětem, a to je pocit, který stojí za to!

www.japcz.cz

logo MessengerPoslat Messengerem