Společnost HELUZ IZOS, největší výrobce izolačního zasklení v České republice, představuje IZOS STUDIO – místo, kde se odvážné vize architektů a designérů mění v realitu. Nová divize společnosti propojuje špičkové inovativní výrobní technologie se světem kreativity a nabízí neomezené designové příležitosti pro jedinečnost každého projektu.

IZOS STUDIO se soustředí na individuální zakázky s důrazem na exkluzivní design, kvalitu a prvotřídní zákaznický servis. „Můžeme se opřít o dlouholeté know-how a široký sortiment skel HELUZ IZOS. Koncept IZOS STUDIO přidává k výrobní kvalitě zcela novou dimenzi individualizace, využívá na maximum estetického potenciálu skla, a především možností jeho užití. Pomáháme dotvořit myšlenku projektu a hledáme ideální průsečík mezi technologií a designem,“ vysvětluje Andrea Stejskalová, šéfdesignérka IZOS STUDIA.

Andrea Stejskalová

IZOS Studio je partnerem pro architekty, interiérové designéry pro koupelnová i kuchyňská studia, kde se vytváří individuální návrh investoru či exteriéru. V současné době je využití skla v interiéru široké. Od využití čirého skla upravené tvrzením, vrstvením nebo tepelným zpevněním, přes ornamentní, smaltovaná až po digitálně potištěná skla. Díky velké pevnosti je možné ze skla realizovat dokonce i pochozí plochy.  „Jsme schopni dekorovat veškeré skleněné plochy uvnitř domu i okolo něj a snoubit tak design i bezpečnost, například u skleněných dveří, posuvných stěn, příček či zábradlí. To vše i v impozantních rozměrech až do velikosti 5 x 3 metry“ dodává Stejskalová.

Digitální tisk IZOS Design

Chcete skleněnou příčku posunout na novou úroveň estetického zážitku? Vyberte si od IZOS STUDIA dekor digitálně natištěný na sklo z produktové řady IZOS DESIGN, skla s digitálním potiskem prováděným nejmodernější technologií v České republice. Organické keramické barvy se při teplotě 620 °C zakalí přímo do skla, čímž získávají vysokou odolnost proti UV záření a povětrnosti obecně, barevnou stálost a mechanickou odolnost. Potisk lze provádět ve vysokém rozlišení 4K a 1440 DPI do rozměrů až 2400 × 4100 mm, v tloušťkách 4–19 mm. Pro zákazníky je připravena IZOS knihovna nabízející bohatý výběr dekorů – vaše prosklená stěna se může proměnit v dokonalý obraz přírodního kamene, dřeva nebo se zaskvět neotřelou ilustrací. Knihovna se navíc neustále rozšiřuje.

Sytost barev je ohromující u digitálního tisku IZOS Design

Preferujete více personalizace? Právě pro vás je určeno IZOS STUDIO, jehož specialisté upraví Vaše unikátní data do požadované kvality tak, aby samotný tisk vynikal těmi nejvyššími standardy. Novinkou je optimalizace procesu využitím umělé inteligence, která se uplatňuje například při návrhu neomezeného horizontálního a vertikálního spojení podsvětleného potisku. V případě poškození skla je možné dekor kdykoliv přesně replikovat, eliminovat riziko rozdílné tonality a zajistit tak vizuální konzistenci s původním vzorkem.

Technologie digitálního tisku IZOS Design

V IZOS STUDIU vám pomohou také s ideálním návrhem z ornamentního skla, která nabízí variabilitu v řešení pojetí interiéru podle různých situací. Nabízí širokou škálu provedení od průhledných přes průsvitné po mléčné. Interiéru dodávají vzdušnost a světlost a zároveň zajišťují soukromí.  "Ornamentní skla představují ideální spojení umění a funkce. Nabízí světlo, soukromí a designový prvek v jednom," doplňuje Andrea Stejskalová. Bez ohledu na to, zda je váš vkus moderní, tradiční, minimalistický nebo extravagantní, vždy existuje ornamentní sklo, které se hodí do vašeho interiéru.

Přesvědčte se o výhodách unikátní služby IZOS STUDIO a nechte si navrhnout řešení na míru, bez kompromisů. Každý klient je jedinečný a zaslouží si jedinečné řešení…

Knihovna dekorů ZDE.

IZOS Design koupelna

 

www.izos.cz

logo MessengerPoslat Messengerem