Co je to vlastně moderní dům? Na tuto otázku jistě každý odpoví jinak - pro někoho je modernost daná vzhledem, pro jiného výbavou. Mezi moderní, finančně nenáročné a hlavně velice praktické vybavení domu se dají zařadit i systémy shozu prádla.

Jedná se o vestavěný tubus s průměrem 315 mm, který slouží pro transport prádla z vrchních pater rodinného domu do připraveného prádelního koše v prostorách prádelny či technické místnosti.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Schéma systému shozu prádla...Systém shozu prádla se dodává ve formě stavebnice, s kterou si dokáže poradit každý instalatér či mírně zručný člověk. V každém patře jsou na tubus instalovaná „vhozová" dvířka, jež se vyklápějí do šachty pod bezpečným úhlem cca 45 stupňů.

Stoprocentní klid rodičům nenechavých ratolestí dodá uzamykatelný zámek dvířek, který znemožní jakoukoliv manipulaci nepovoleným osobám v domácnosti. Dvířka se z praktického hlediska umisťují nejčastěji do šaten, koupelen a na chodby či haly rodinných domů.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Systém shozu prádla lze dovybavit

Kam se špinavým prádlem?Vyústění shozu v technické místnosti se zpravidla řeší dle individuálního požadavku majitele - viditelně na povrchu, obezděním nebo obložením sádrokartonem. Systém lze dovybavit řadou praktických doplňků, mezi něž patří například vestavná skříň, do níž ve vrchní části ústí konec shozu a ve spodní části je na výsuvných dveřích instalován veliký drátěný koš na prádlo.

Box se zhotovuje ze stejného materiálu jako ostatní skříně v místnosti. Dvířka do šachty jsou pak nabízena v designovém provedení ve všech barvách, v dekoru dřeva i v nerezu.

text: www.mujdum.cz, foto: archiv firem

logo MessengerPoslat Messengerem