Vzpomínáte si, kdy jste se naposledy napili opravdu lahodné vody z vodovodního kohoutku? Raději to ani nezkoušíte a vzpomínáte na výlet, kdy jste hltavě pili svěží vodu z horského pramene? Pokud si chcete tento zážitek zopakovat, neměla by Vám doma chybět filtrační konvice na vodu Orava WF-25.

Použití filtrační konvice je jednoduché. Zvládnou to i vaše děti. Stačí naplnit zásobník konvice vodou z vodovodu, odtud se během chvíle voda přefiltruje do hlavní nádoby. Z ní ji už můžete nalít přímo do sklenky. Filtrační konvice Vám zajistí chutné dodržování pitného režimu, který je předpokladem zdravého životního stylu. Kvalitu přefiltrované vody oceníte i během přípravy jídel a nápojů.

SOUTĚŽ O PŘEDPLATNÉ ČASOPISU MŮJ DŮM

celý text

Filtr v konvici se doporučuje měnit jednou měsíčně nebo po přefiltrovaní předepsaného objemu vody. Na výměnu filtru Vás včas upozorní praktický elektronický LCD kalendář, který je součástí výbavy tohoto spotřebiče. Filtrační konvice má obsah 2,4 litry a díky úzkému profilu ji snadno zasunete i do dvířek chladničky.

Čtyřstupňová filtrační technologie zaručuje dokonalou filtraci, snižuje tvrdost vody, upravuje její zásaditost a redukuje obsah prvků těžkých kovů. Uhlíkový filtr však ve vodě zároveň uchovává zdraví prospěšné minerály. Přináší tak na Váš stůl lahodnou tekutinu plnou života, které se nic nevyrovná.

text: Marie Holoubková, Tomáš Horáček, foto: www.orava.eu

logo MessengerPoslat Messengerem