V časopisech často vídáme fotografie krásných designových koupelen, které jsou vybavené tím nejmodernějším zařízením. Pak si ale uvědomíme, že naše koupelna má zcela jiné, často mnohem menší rozměry. I v malé koupelně se však dá udělat designový koutek!

Jedním z takových řešení může být úplně nový koncept Classic, který je založen na maximální praktičnosti a na jednoduchých liniích.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Moderní design do malé koupelnyVana tak díky své hloubce a tvaru umožňuje i na relativně malém prostoru velmi pohodlné koupání. Široké a ploché dno zároveň umožňuje i bezpečné sprchování. Pokud tedy vanu Classic doplníte vanovou zástěnou, získáte praktickou kombinaci vany a sprchového koutu
v rozměrech od 150 x 70 až do 170 x 70 cm.

Umyvadla jsou designově sladěná s vanou a vytvářejí tak jedinečnou kombinaci pro vaši koupelnu. Umyvadla můžete mít v rozměrech od 60 do 80 cm. Abyste mohli i z malé koupelny vytvořit místo, kterým se můžete bez obav pochlubit každé své návštěvě, pořiďte si také moderní a praktický nábytek.

Více článků z rubriky KOUPELNA najdete na www.dumabyt.cz.

Praktické řešení pro svou koupelnu

Je nabízen v kombinaci barev negro/bílá, což dává konceptu nejen velmi elegantní, ale i exkluzivní vzhled. Nábytek je standardně opatřen kvalitní impregnací proti vlhkosti, která je
zárukou dlouhé životnosti a tvarové stálosti nábytku.

Koncept je určet každému, kdo má rád čisté a jednoduché linie a kdo hledá praktické řešení pro svou koupelnu jakýchkoli rozměrů.

text: www.mujdum.cz, foto: archiv firem

logo MessengerPoslat Messengerem