V dnešní době existuje mnoho trendů. Umění ale spočívá v tom, najít si vlastní styl a design, ve kterém se budeme cítit příjemně. Jako příklad za všechny uveďme koupelnu. Ta se stává čím dál tím více individuálně utvářeným prostorem, místem pro chvíle pohody. To ve své nabídce zohledňuje společnost Viega s novými ovládacími deskami z rozsáhlého programu Visign, který nabízí perfektní sladění funkce i designu a splňuje vždy ty nejvyšší nároky.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Koupelny se od sebe liší jako jejich uživatelé, a stejně tak je rozmanitá i nabídka ovládacích desek rozdělená do sérií Visign for More, Visign for Style a Visign for Life. Navzdory tomuto dělení platí, že výběr ovládací desky je pouze otázkou vkusu. Technika, která se ukrývá uvnitř, je ve všech případech stejně kvalitní a jakoukoliv ovládací desku Visign je možné kombinovat s kterýmkoli konstrukčním prvkem systému Prevista.

Více než padesát designových variací ovládacích desek Visign v netradičních provedeních a barvách umožňuje vytvořit osobitý styl a zohlednit individuální potřeby klienta. Ať už zákazník preferuje kombinaci nenápadných odstínů, přírodní trendy s teplými barvami a měkkými materiály nebo celkově decentní styl, v portfoliu ovládacích desek Visign si vždy najde to pravé.

Jemné geometrické tvary vládnou koupelnám čím dál více, což zohledňuje ovládací deska Visign for Style 23. Se svými změkčenými tvary a úhly potvrzuje, že trend směřuje k bydlení, které vzbuzuje emoce. Pěkným designovým detailem je u této ovládací desky linka tlačítek až k vnějšímu okraji. Deska se zaoblenými rohy připomíná svým tvarem tablet nebo chytrý telefon. S deseti barevnými variantami, volitelně tón v tónu nebo v kontrastním dvoubarevném provedení nabízí Visign for Style 23 rozmanité možnosti pro jedinečnou koupelnovou architekturu. (Foto: Viega)

Moderní LED osvětlení a montáž v jedné rovině s obkladem

Špičkový design tvoří řada faktorů a jedním z nejdůležitějších je světlo. Ovládací deska Visign for More 202 a senzitivní deska Visign for More 205 jsou proto vybaveny moderním LED osvětlením, které vytváří příjemnou intimní atmosféru a zároveň slouží jako orientační osvětlení ve tmě. Tlačítka řady Visign for More 201 a Visign for More 204 lze dodatečně vybavit osvětleným montážním rámem, který vdechne každé koupelně punc originality. A ten, kdo by toužil po ještě rafinovanějším řešení, může zvolit instalaci v jedné rovině s obkladem. Ovládací deska je pomocí speciálního rámu osazena tak, že vytvoří se stěnou opticky dokonale rovnou plochu.

Design ovládací desky Visign for More 201, která je vyrobena z jednoho kusu ušlechtilé oceli, zapůsobí především jedinečným zpracováním. Tlačítka obou funkcí splachování se v místě dotyku zvedají do tvaru měkké vlnky a narušují tak jinak čistě puristický vzhled desky. Achim Pohl, diplomovaný designér a CEO společnosti ARTEFAKT design z Darmstadtu, popisuje Visign for More 201 jako „ovládací desku s maximálně puristickým vzhledem. Zhotovení z jediného kusu ušlechtilé oceli jí propůjčuje decentní výjimečnost, která potěší každé oko.“ Podsvícení formou LED rámu, který lze k desce doobjednat, dokáže ještě více zdůraznit její jedinečnost. Visign for More 201 je  k dostání v kartáčovaném nerezu, v pozlacené variantě nebo v barvách alpská bílá a antracit. Možná je i vestavba v jedné rovině s obkladem. (Foto: Viega)

Snadná údržba

U všech ovládacích desek Visign klade společnost Viega velký důraz na kvalitní materiály, které se velmi snadno udržují, jako je například sklo nebo ušlechtilá ocel. Maximální komfort nabízí bezdotykové ovládání Visign for More 205 a Visign for Style 25, které se spouští zcela automaticky tak, že jen podržíte ruku před ovládací deskou v blízkosti požadované funkce splachování. Bezdotykové řešení je nejen velmi komfortní, ale také bezpečné a hygienické, protože díky němu nepřijdete do styku se zárodky bakterií.

Senzitivní ovládací deska Visign for Style 25 funguje kompletně bezdotykově a dává to jednoznačně najevo. Celá deska je čistě bílá, pouze s rastrovanými světelnými body, které symbolizují ovládací pole – tlačítka. Lak s dosvitovým efektem se přes den nabíjí (i při umělém osvětlení) a slouží jako působivé světlo pro orientaci ve tmě. Tvar a úprava této bezdotykové ovládací desky Visign má zcela vědomě připomínat vzhled moderního chytrého telefonu. Senzitivní deska Visign for Style 25 je zkrátka synonymum pro bezdotykovou eleganci. (Foto: Viega)

Každodenní hygienu snadno udržíte i díky speciálnímu otvoru pro vkládání čisticích tablet. Ty mimo jiné zabrání usazování vodního kamene a shromažďování baterií, takže toaletu udrží krásnou a čistou při každém spláchnutí.

Sortiment nových ovládacích desek Viega byl vyvinut ve spolupráci s věhlasnou architektonickou kanceláří ARTEFAKT design z Darmstadtu. Inspiraci tvůrci čerpali z trendů z různých světových metropolí. Výsledkem je nová interpretace stylu Visign a ucelená koupelnová koncepce pro ovládání toalety a pisoáru.

Další informace o ovládacích deskách Visign naleznete na Viega.cz/Visign.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem