Bojíte se prachu a hluku z bourání starých obkladů a dlažby, a přesto byste chtěli oživit svou starou koupelnu? Nejste rovněž fanoušci monotónních sprchových vaniček anebo nemáte rádi neustálé čistění a dezinfekci spár v obkladu a dlažbě?

Moderní, ale přitom velmi dostupné a jednoduché řešení nabízí dekorativní vodotěsné hmoty HYDROSOL Decor baseHYDROSOL Decor floor. Umožňují aplikaci na stávající obklady (Decor base) a dlažbu (Decor floor), jsou trvale pružné, mechanicky odolné a plní současně funkci hydroizolace. Lze je v rámci jednoho dilatačního celku realizovat zcela jednolitě a bez jediné spáry, a to včetně absence pružných spojů podlahové plochy s okolními stěnami. Vyhoví tedy i těm nejnáročnějším požadavkům na hygienu v koupelnách, sprchových koutech a wellness, kde ušetří spousty času při běžném čištění a údržbě. Na čistění a dezinfekci spár v obkladu a dlažbě můžete zapomenout stejně jako na rohy vyplněné silikonem, který po čase degraduje a mnohdy se na něm vytvářejí plísně. Hmoty HYDROSOL Decor se dají tónovat do stovek barevných odstínů a podle zvolené techniky aplikace navíc umožňují vytvoření řady vizuálně zajímavých a lákavých 3D efektů.

 

Aplikace hydroizolačního systému HYDROSOL Decor je časově nenáročná a finančně dokonce výhodnější než při klasickém obkládání. Luxusní finální vzhled je pak k nezaplacení. Hodí se nejenom do nově budovaných objektů, ale je možné jej s pomocí systémového adhezního můstku úspěšně aplikovat přímo i na stávající starý obklad a dlažbu, a to bez nutnosti zdlouhavého, hlučného a prašného bourání nebo vysekávání. V případě chybějící spodní hydroizolace se systém HYDROSOL Decor kombinuje s disperzní vodotěsnou hmotou HYDROSOL Express 1K a systémovými hydroizolačními elementy – těsnící páskou, rohovými prvky a prostupovými manžetami. Tak vznikne vodě zcela nepropustná a dlouhodobě odolná ochrana spodní konstrukce.

 

Podlahová hmota HYDROSOL Decor floor je navíc extrémně mechanicky odolná a současně trvale pružná. Bez problémů překlene i trhliny o velikosti 1,49 mm. Rovněž plně vyhovuje normě protiskluznosti ve skupině R10 podle DIN 51 130:2014-02.

Více na www.jub.cz

logo MessengerPoslat Messengerem